Producenci zaczynają szukać odtwórcy roli Jamesa Bonda. „Temat otwarty”

Producenci filmów o przygodach Jamesa Bonda, zaczęli przymiarki do tematu następcy Daniela Craiga. Jak wygląda proces rekrutacji aktorów do roli agenta 007?

Piękni pięćdziesięcioletni: dlaczego boomerzy stali się idolami?

Gdy magazyn „People” ogłosił, że najseksowniejszym mężczyzną na świecie jest 52-letni aktor Paul Rudd, dało się słyszeć zdziwienie. Boomer idolem kobiet? Tak, pięćdziesięciolatkowie wyglądają świetnie i udowadniają, że dojrzałość może być sexy.

„Nie czas umierać” zarobił ogromne pieniądze, ale i tak może przynieść straty

„Nie czas umierać”, najnowszy film o Jamesie Bondzie, okazał się hitem – widzowie na całym świecie poszli do kin, by go obejrzeć. To może nie wystarczyć, by producenci na nim zarobili – twierdzi ceniony branżowy magazyn „Variety”.

„Squid Game” został zdetronizowany. Pobił go nowy serial z Korei

Koreańska popkultura ma za sobą doskonały rok, podobnie jak Netflix. Udowadnia to „Hellbound”, kolejny koreański serial, który z dnia na dzień zyskuje coraz większe grono widzów na całym świecie.

„Squid Game” to trampolina do sławy. Gwiazdor serialu został twarzą Gucci

Włoski dom mody Gucci nawiązał współpracę z Lee Jung-Jae, jedną z głównych gwiazd głośnego koreańskiego serialu „Squid Game”. Ta informacja zbiegła się z komunikatem, że powstaje drugi sezon „Squid Game”.

Filmy o Bondzie przynoszą miliony krajom, w których je kręcono. Czas na Polskę

Turystyka filmowa to potężny biznes, dlatego krajom opłaca się wyłożyć miliony na produkcję filmu o przygodach Jamesa Bonda, by potem latami czerpać z tego zyski. Kiedy w filmie o agencie 007 zobaczymy polskie miasto?

„Przestańcie demonizować niepełnosprawnych": apel do twórców filmów o Bondzie

W filmie „Nie czas umierać” twórcy znowu sięgnęli po zgrany motyw czarnego charakteru ze zdeformowaną twarzą. Osoby z niepełnosprawnościami apelują: kiedy wreszcie scenarzyści skończą ze stygmatyzowaniem osób z bliznami?

Gdzie kręcono „Nie czas umierać”? Te miejsca przeżyją wkrótce najazd turystów

„Nie czas umierać”, nowy film o Bondzie, zabiera widzów w wiele zapierających dech miejsc na świecie. Turystyka filmowa to od dawna dobre źródło zarobku dla miast. Gdzie tym razem pojawił się Daniel Craig z ekipą filmową?

Koniec „dziewczyn Bonda”. W „Nie czas umierać” bohaterkami są silne kobiety

Scenarzyści filmu „Nie czas umierać” zdobyli się na odwagę i w nowym filmie rozprawili się z jednym z najbardziej anachronicznych zabiegów fabularnych. Wreszcie w filmie o agencie 007 nie mamy żadnej „Bond Girl” – i całe szczęście.

Wstrząśnięty? Zmieszany? 007 ma problem z alkoholem. Czas na Bonda–abstynenta

Nie ustają spekulacje dotyczące tego, kto zagra Bonda w kolejnych filmach. Mamy 2021 rok i dużo ważniejsze wydaje się „odkurzenie” tej postaci i rezygnacja z promowania szkodliwych zachowań – na przykład skłonności agenta 007 do alkoholu.

Pedro Almodóvar dostał bana na Instagramie. Poszło o nagość

Promocja najnowszego filmu Pedro Almodóvara „Matki równoległe” została niespodziewanie zakłócona. Administratorom Instagrama nie spodobał się plakat do nowego filmu Hiszpana, więc go zablokowali. Po protestach Almodovara przeproszono, a plakat wrócił na Instagram.

„Przyjaciele”: ile gwiazdy zarobiły za nowy odcinek? Niedużo

Oczywiście – „niedużo” to sprawa względna. Ale odtwórcy głównych ról w serialu „Przyjaciele” po 17 latach od jego zakończenia co roku otrzymują ogromne pieniądze z tytułu emisji powtórek serialu. W porównaniu do tych kwot, honoraria za udział w odcinku specjalnym „Przyjaciele: spotkanie po latach” wydają się zaskakująco niskie.