Słynna włoska marka otworzy butiki tylko dla milionerów. Będzie bardzo drogo

„Nic nie będzie kosztowało mniej niż 40 tysięcy dolarów” – zapowiada François-Henri Pinault, kontrolujący francuską grupę Kering, właściciela marki Gucci. Włoski dom mody stworzy sieć butików, w których zakupy zrobią tylko najbogatsi na świecie.

Nowy projekt firmy Apart: złoto lokacyjne i monety bulionowe w sieci

Złoto to nie tylko kruszec, z którego można produkować piękną biżuterię. To także potencjalnie dobra inwestycja i sposób lokowania oszczędności. Jak kupować złoto lokacyjne w bezpieczny sposób?

Zamykają sklepy na Black Friday. Dlaczego marki buntują się przeciw konsumpcji?

Zainteresowanie Black Friday w Polsce nie słabnie, tego dnia wydajemy więcej na ubrania, kosmetyki czy elektronikę. Są jednak firmy, które bojkotują Black Friday i nie chcą brać udziału w święcie konsumpcji, nawet za cenę mniejszych wpływów.

Kontrowersyjny sklep H&M znika z centrum Paryża. Francuzi triumfują

H&M ogłosiło zamknięcie swojego sklepu flagowego w Paryżu, który od początku istnienia budził wśród Francuzów kontrowersje. Zdaniem wielu osób sklep „taniej” marki nie pasował do reprezentacyjnych Pól Elizejskich.

Ikea tworzy sklep, z którego zakupy zabierzesz tylko rowerem

Ikea eksperymentuje z nowymi formatami sklepów i produktów. Kolejny krok w stronę innowacyjności to nowy pomysł na sklep w Kopenhadze, od początku do końca stworzony z myślą o rowerzystach.