Najpopularniejsze marki celebrytów: blogerka z USA na czele, przegoniła Rihannę

Wielu influencerkom i influencerom udało się zbudować silne marki. Przykładem może być amerykańska wizażystka i blogerka Huda Kattan, zajmująca pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych na świecie marek stworzonych przez celebrytów.

„Clean beauty” robi furorę – na czym polega nowy trend w pielęgnacji?

Określenie „Clean Beauty” robi karierę na całym świecie. Kobiety chcą się przekonać, co daje ten nowy trend w pielęgnacji. Na czym polega fenomen „Clean Beauty” i czy rzeczywiście przynosi on coś nowego?

Znana marka znika z social mediów. Dlaczego firmy porzucają swoje konta?

Lush, znana marka kosmetyczna, popularna dzięki bardzo „instagramowym” produktom. ogłosiła, że przestaje publikować treści w social mediach. To kolejna duża marka, która rezygnuje z obecności w mediach społecznościowych.

Pierwsza marka kosmetyków dla graczy. „Chronią przed promieniowaniem ekranów”

Gracze, a także zawodnicy e-sportu, potrzebują dobrego sprzętu – klawiatur, monitorów, myszek, słuchawek. Według niektórych niezbędne są im również kosmetyki, które będą chronić ich skórę.

Nowy zapach Paco Rabanne Phantom. Słynna marka znowu wyznacza trendy

Szokowały, zaskakiwały, inspirowały. Takie były i są projekty marki Paco Rabanne. W świecie mody Paco Rabanne był wizjonerem, który pokazywał, że najważniejsza jest kreatywność. Podobnie było i jest w świecie zapachów.

Zapachy lata: co proponuje Marc Jacobs i Carolina Herrera?

Złociste promienie słońca, soczysta zieleń, gorące letnie wieczory – jakie zapachy najlepiej będą się komponować z upalnymi dniami i nocami?

Kosmetyki Natürikké: pokaż swoje piękno

Naturalne składniki i najnowsze innowacje kosmetologii – tu nie ma sprzeczności. Z tego połączenia narodziła się nowa marka kosmetyków Natürikké.

Najsilniejsza marka kosmetyczna świata pochodzi z Brazylii

Pod względem wartości na rynku kosmetyków dominują giganci, ale jeśli chodzi o siłę marek czy inwestycje w marketing, zwycięzca jest zaskakujący. To brazylijski producent Natura &Co., do którego należy kilka marek dobrze znanych Polkom – między innymi Avon.

Anthony Hopkins ma Oscara – i własne perfumy. Cel? Szczytny

Nagrodzony Oscarem za rolę pierwszoplanową Anthony Hopkins nie ogranicza się do pracy na planie filmowym. 83-letni aktor działa na tak wielu polach, że mógłby zawstydzić znacznie młodszych twórców.

Avon świętuje jubileusz flakonem perfum za 5000 złotych

Zdobiący flakon perfum paw z 18-karatowego złota, wysadzany kryształami Swarovskiego, będzie uzupełnieniem najbardziej ekskluzywnego zapachu w ofercie firmy. Cena – blisko 5000 złotych – może szokować

Nadchodzi eksplozja popularności makijażu dla mężczyzn

Chęć używania produktów do makijażu deklaruje aż jedna trzecia młodych Amerykanów