Urlop w cieniu sankcji i wojny. W których krajach spotkasz turystów z Rosji?

Dokąd mogą wybrać się na urlop turyści z Rosji? Sankcje gospodarcze nałożone na ten kraj znacznie ograniczyły wybór rosyjskim turystom, ale ten, kto sądzi, że Rosjanie mogą spędzić tegoroczny urlop tylko w swoim kraju, jest w błędzie.

Rosjanie promują nową atrakcję turystyczną. „Wakacje szlakiem Władimira Putina”

Nowa trasa turystyczna, wiodąca szlakiem miejsc, miasteczek i atrakcji, które chętnie odwiedza Władimir Putin w czasie swoich urlopów na prowincji, ma przyciągnąć turystów na Syberię.

Ranking najszczęśliwszych krajów świata: Polska wyżej od Portugalii i Grecji

Raport o najszczęśliwszych krajach na świecie nie mógł pojawić się w gorszym momencie. Mimo to warto sprawdzić, gdzie ludziom żyje się najlepiej. Jak na tym tle najszczęśliwszych krajów świata wypada Polska?

Lotniska przestają być luksusowymi centrami handlowymi. Marki nie chcą butików

Przyzwyczailiśmy się do widoku butików marek luksusowych na wielkich lotniskach. Wygląda jednak na to, że ten widok powoli odchodzi do przeszłości. Czeka nas zmiana, a lotniska przestaną być centrami handlowymi.

Nie cała Europa świętuje Walentynki. Finowie mają swoje święto, także dla singli

14 lutego to w wielu krajach świata Walentynki – dzień zakochanych. Są jednak w Europie kraje, które znalazły własny sposób na to, co świętować tego dnia. Finowie wymyślili święto dla wszystkich, także dla osób samotnych.

Włosi kochają futbol. Dowód? Najpopularniejsze hasła, których używają w sieci

O tym, że Włosi szaleją na punkcie piłki nożnej, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak potwierdza to też analiza najpopularniejszych haseł używanych przez Włochów w internecie: wśród nich przodują nazwy słynnych klubów piłkarskich.