Ekologiczny, w pełni samowystarczalny i mobilny: to ma być hotel przyszłości

Czy era wielkich i mało ekologicznych hoteli dobiega końca? Coraz popularniejsze stają się mikrohotele – niewielkie obiekty, które nie ingerują w przyrodę i mogą bez przeszkód działać tam, gdzie nie dociera internet czy prąd.

Oaza luksusu nad Morzem Czerwonym. Arabia Saudyjska chce być turystyczną potęgą

Egiptowi rośnie potężny rywal nad Morzem Czerwonym. Saudyjski megakurort będzie oazą luksusu, swoje hotele będą otworzą tam najdroższe światowe sieci, w tym Raffles czy Jumeirah.

Dwa luksusowe warszawskie hotele wśród najlepszych w Europie

Warszawski Raffles Europejski Hotel i Hotel Bristol znalazły się w gronie najbardziej docenianych hoteli w rankingu znanego serwisu „Conde Nast Traveller”. To jedyne hotele z Polski wyróżnione w tym zestawieniu.

NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels zmienia standardy uniformów

Od sneakersów do zadowolonych klientów – NYX Hotel Warsaw, jeden z najnowszych hoteli w Warszawie, wprowadził właśnie sporą zmianę dotyczącą tego, jak na co dzień prezentują się jego pracownicy.

Hotele wegańskie zyskują popularność na świecie. Co je wyróżnia?

Coraz więcej osób rezygnuje z kupowania produktów pochodzenia zwierzęcego. Dzięki popularności weganizmu na świecie pojawia się też coraz więcej hoteli w pełni wegańskich. Czym różnią się od tradycyjnych hoteli?

Rusza najbardziej luksusowy hotel w naszej części Europy

Wpisany na światową listę dziedzictwa UNESCO zabytkowy pałac w Budapeszcie, zbudowany ponad 120 lat przez Habsburgów, zyskał nowe oblicze. Teraz będzie luksusowym hotelem, jednym z najbardziej wyjątkowych w Europie.

Ten budynek Le Corbusiera to teraz domek do wynajęcia

Obiekt zaprojektowany przez Le Corbusiera to idealne miejsce na weekend dla fanów lotnictwa oraz modernistycznej architektury

Villa Copenhagen: 100-letni urząd pocztowy zmienił się w hotel

Hotele w stolicy Kopenhagi dorównują poziomem słynnej skandynawskiej gastronomii.

Perła w koronie: Bulgari otwiera pierwszy hotel w Rzymie

W najbliższych latach hotelarski biznes firmy rozrośnie się o kolejne lokalizacje w Azji i Europie.