Wierny klient Anthony'ego Bourdaina przywraca do życia jego słynną restaurację

Nowojorska restauracja „Brasserie Les Halles”, w której Anthony Bourdain pracował jako szef kuchni, przez ostatnich kilka lat pozostawała zamknięta. Niebawem ponownie przyjmie gości, ale pod nową nazwą – „La Brasserie by Francis Staub”.

Fine dining w kosmosie: słynni szefowie kuchni przygotują dania dla astronautów

Na Ziemi osiągnęli już wszystko. Teraz najlepsi szefowie kuchni na świecie chcą kulinarnie podbić kosmos. Niebawem kosmonauci na orbicie Ziemi będą jedli naprawdę nieziemskie dania.

Wspiera go Jeff Bezos: słynny kucharz przyjechał do Polski. Gotuje dla uchodźców

Jose Andres, hiszpańsko–amerykański szef kuchni oraz wolontariusze prowadzonej przez niego organizacji charytatywnej „World Central Kitchen” przyjechali do Medyki, miasta na granicy Polski i Ukrainy do którego trafiają setki tysięcy uchodźców.

„Najlepszy obiad w jego życiu ”. Nietypowa propozycja dla Roberta de Niro

Robert de Niro został ambasadorem międzynarodowego kongresu szefów kuchni. W zamian za swoją pracę amerykański aktor nie chce pieniędzy, poprosił za to o to, by szefowie kuchni biorący udział w spotkaniu, przygotowali dla niego „posiłek jego życia”.

Dwóch polskich szefów kuchni na liście stu najlepszych na świecie

Przemysław Klima i Jan Sobecki znaleźli się na liście stu najlepszych szefów kuchni w prestiżowym konkursie Best Chef Awards. Tytuł najlepszego na świecie zdobył Dabiz Munoz z Hiszpanii, szef kuchni słynnej madryckiej restauracji DiverXo.

Restauracja Anthony’ego Bourdaina znów czynna. Na parę dni

Brasserie Les Halles, nowojorska restauracja, w której kuchni szefował Anthony Bourdain, zostanie ponownie otwarta, ale tylko na kilka dni. Okazją do otwarcia słynnego lokalu będzie premiera nowego filmu dokumentalnego o życiu tragicznie zmarłego Bourdaina.