Karczma ze Śląska na liście najlepszych tradycyjnych restauracji na świecie

Restauracja z Górnego Śląska znalazła się w gronie stu najlepszych lokali z tradycyjną kuchnią. Co ciekawe „Karczma Koszwice” nie znajduje się w metropolii czy w turystycznej miejscowości, lecz na śląskiej wsi.

Norbert Dudziński, czołowy polski sommelier: „W fine diningu ważny jest luz”

Pracował w czołowych restauracjach zaliczanych do światowej elity. Uczył się od najlepszych w branży. Teraz Norbert Dudziński, jeden z najbardziej znanych polskich sommelierów, przenosi swoje doświadczenie do polskich restauracji.

Floryda zapłaci przewodnikowi Michelin za recenzje swoich restauracji

Floryda nie ma jeszcze przewodnika Michelin oceniającego restauracje w tym stanie, ale to się zmieni. Władze stanowe zapłacą za to, by przewodnik powstał, a inspektorzy przyjadą na Florydę i ocenią restauracje. Będzie obiektywnie.

Moskwa debiutuje w kulinarnym przewodniku Michelin. Od razu grad gwiazdek

Moskwa, jako pierwsze miasto na terenie byłego Związku Radzieckiego, dołączyła do grona metropolii, w których działają restauracje wyróżnione gwiazdkami w przewodniku Michelin. Dlaczego trzeba było na to czekać tak długo?

Rusza budowa restauracji Roberta Lewandowskiego na Mazurach

Oprócz restauracji, w którą zainwestował piłkarz, w kompleksie Wodny Świat w Giżycku nie zabraknie też innych, wykorzystujących nowe technologie atrakcji.

Streetfood w Warszawie: rusza kolejna edycja Nocnego Marketu

Przyszłość tego niezwykle popularnego wydarzenia, przynajmniej w dotychczasowej lokalizacji, do której warszawiacy zdążyli się przyzwyczaić, od ponad 2 lat stoi pod znakiem zapytania.

Rusza restauracja w warszawskim hotelu Roberta de Niro

Popisowych dań autorstwa Nobu Matsuhisy będzie można spróbować dwa tygodnie przez startem hotelu.

Zamiast gwiazdek Michelina, lekcje gotowania na Instagramie

Premiera tegorocznych edycji Czerwonego Przewodnika Michelin została przełożona, ale miłośnicy dobrej kuchni dostaną w zamian coś na osłodę.