Longines DolceVita x YVY: zegarkowa klasyka podczas zawodów Warsaw Jumping 4*

Jeździectwo na najwyższym poziomie – tak prezentowały się zawody Warsaw Jumping 4*, część drużynowego cyklu Longines EEF Series. To był weekend sportowych zmagań i emocji na najwyższym poziomie.

Swatch Bioceramic Scuba Fifty Fathoms: hołd dla ikony świata zegarków

Swatch idzie za ciosem: po gorąco przyjętej w 2022 roku premierze zegarka stworzonego wspólnie z Omegą, pora na kolejną współpracę szwajcarskich producentów. Tym razem to model Swatch Bioceramic Scuba Fifty Fathoms przygotowany wspólnie z marką Blancpain.

Najczęściej kradzione zegarki na świecie. Jeden producent zdominował zestawienie

Statystyki policyjne wskazują na gwałtowny wzrost liczby kradzieży zegarków luksusowych — pisze Bloomberg. W 2022 roku nastąpił wyraźny wzrost kradzieży luksusowych zegarków. Złodzieje najbardziej zainteresowani są produktami kilku szwajcarskich producentów.

Longines HydroConquest GMT: pora na małą rewolucję

HydroConquest, jeden z najbardziej charakterystycznych i najlepiej znanych modeli szwajcarskiego producenta, firmy Longines, doczekał się sporych zmian. Został przy okazji wzbogacony o zaskakującą komplikację.

Kara trzech lat więzienia za noszenie zegarka Swatch. Chodzi o konkretny model

Zegarki szwajcarskiej marki Swatch, które zawierają jakiekolwiek nawiązania do symboliki społeczności LGBTQ+, zostały w Malezji zakazane. Rząd ostrzegł, iż „każdy, kto zostanie przyłapany na ich noszeniu, może trafić do więzienia na trzy lata”.

TAG Heuer Monaco „Racing Blue” Limited Edition: zegarek do kwadratu

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowych zegarków w historii doczekał się nowej wersji. To hołd dla francuskich samochodów wyścigowych sprzed stu lat.

Omega Seamaster 300M „Paris 2024” Special Edition: czas na igrzyska

Do rozpoczęcia igrzysk w Paryżu pozostał rok. Pod koniec lipca 2024 roku oczy kibiców na całym świecie będą zwrócone na stolicę Francji. Omega, oficjalny olimpijski chronometrażysta, zaprezentowała pierwszy zegarek poświęcony przyszłorocznym igrzyskom.

Alain Zobrist: w lekkoatletyce mierzymy to, czego nie rejestruje ludzkie oko

Od pierwszej edycji Diamentowej Ligi przed 13 laty technologie stosowane do pomiaru czasu w lekkoatletyce całkowicie się zmieniły – mówi Alain Zobrist, szef Omega Timing. – Niezmienny pozostaje metalowy dzwonek obwieszczający ostatnie okrążenie podczas biegu.

Longines Flagship Heritage Moonphase 38,5 mm: powrót do klasyki

Klasyczny design, odwołujący się do historii marki, oraz nowoczesny, zaawansowany mechanizm – to przepis na sukces nowego modelu zegarka Longines z rodziny Flagship.

Nowa inwestycja Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wchodzi w branżę w kryzysie

Cristiano Ronaldo, jeden z najlepiej zarabiających sportowców, został udziałowcem Chrono24, czołowej internetowej platformy handlu zegarkami. Choć ceny zegarków na rynku wtórnym spadają, Portugalczyk wierzy, że to będzie trafiona inwestycja.

Omega Seamaster Summer Blue: niebieski jubileusz 75-lecia

W tym roku marka Omega świętuje 75-lecie powstania linii Seamaster. Z tej okazji pojawiła się specjalna kolekcja 11 modeli. Łączy je odcień Summer Blue, to nawiązanie do koloru wody, środowiska naturalnego dla zegarków Seamaster.

Longines Spirit Zulu Time 39 mm: jakość, która nie uznaje granic

Czy można poprawić bestseller? Czy da się ulepszyć produkt, który powstał, by wyznaczać standardy? Zegarek Longines Spirit Zulu Time, najnowsza premiera słynnej szwajcarskiej marki, dowodzi, że to możliwe.

Tissot Sideral: zegarek, który przybył z przyszłości

Gdy Sideral pojawił się po raz pierwszy, był symbolem technologicznej rewolucji, która dokonywała się na świecie. Tissot prezentuje nową wersję swojego słynnego modelu. Co się zmieniło?

Certina DS Action Diver 43 mm All Black: czarny koń

Producenci zegarków bardzo lubią tworzyć zaskakujące edycje swoich bestsellerów. Tą samą drogą poszła Certina, prezentując nietuzinkową wersję swojego flagowego zegarka nurkowego.

Omega Seamaster Aqua Terra Worldtimer: podróż na koniec świata

Podróż dookoła świata – to marzenie większości osób. Przeskakiwanie między kontynentami, wędrówka w nieznane, dotarcie tam, gdzie bywaliśmy dotąd jedynie błądząc palcem po mapie. Egzotyczne miasta, odległe krainy, nieznane miejsca.

Victorinox 1884 Journey: zegarki, które narodziły się z pasji do podróży

Z czym kojarzy się Szwajcaria? Z nieskazitelnie czystą przyrodą, pejzażami, które zapierają dech w piersiach, a także z wędrówkami po górach, które zapadają w pamięć na całe życie.

Certina DS-2 Chronograph Automatic: powrót na szczyt

Certina DS-2 Chronograph Automatic, kolejna tegoroczna premiera szwajcarskiego producenta zegarków, to nawiązanie do jednego z najsłynniejszych modeli tej firmy.