Certina DS PH200M 39 mm: z miłości do morza

Ten rok Certina zaczyna zaskakującą premierą: jeden z najpopularniejszych zegarków tej marki zyskał nowe, bardziej kobiece oblicze. Charakter pozostał ten sam, to wciąż zegarek nurkowy, ale projektanci odważnie podeszli do stylistyki.

Jubileuszowy Omega Speedmaster. Oto pierwsza premiera zegarkowa 2022 roku

Speedmaster, zegarek legenda, towarzysz astronautów biorących udział w misji Apollo, kończy w tym roku 65 lat. Dlatego tegoroczny model Speedmastera jest wyjątkowy – z kilku względów.

To był rok zakupowego szału na rynku zegarków. Które modele drożały najbardziej?

Nieruchomości, dzieła sztuki, ale i zegarki – w tym roku także Polacy szukali alternatywnych sposobów inwestowania. O ile sztuka czy nieruchomości wydają się dość oczywistymi formami lokowania oszczędności, o tyle zegarki to nowość.

Omega Globemaster Annual Calendar: klasyka w trzech kolorach

Klasyczny zegarek Omegi, model Globemaster Annual Calendar, debiutuje w trzech nowych kolorach. Każdy z nich doskonale komponuje się z klimatem świątecznym.

Atlantic Worldmaster Original Heritage: oto siła klasyki

Na czym polega ponadczasowość zegarkowej klasyki? Przykładów jest wiele, ale spróbujmy wymienić kilka z nich. Klasyka jest uniwersalna i pasuje do wszystkiego. Nie starzeje się i nie ulega modom. No i świetnie prezentuje się w każdej sytuacji.

Tissot Gentleman: zegarkowa elegancja w każdej sytuacji

Słynne marki zegarkowe przyzwyczaiły nas do tego, że świetnie wyczuwają, co jest klasyką w najlepszym, ponadczasowym, znaczeniu. W modzie trendy zmieniają się nieustannie, w świecie zegarków to, co najważniejsze, dobry styl, pozostaje niezmienne.

Polska firma stworzyła futurystyczny zegarek ze świata „Cyberpunk 2077”

Polska marka Błonie, we współpracy z CD Projektem, stworzyła zegarek nawiązujący do świata z gry „Cyberpunk 2077”. Każdy nabywca wraz z zegarkiem otrzyma token NFT będący cyfrowym certyfikatem autentyczności.

Certina DS-8 Chronograph Moon Phase: jeszcze bliżej Księżyca

Księżyc to jedyny naturalny satelita Ziemi – co tak naprawdę o nim wiemy? Na pewno wciąż mniej niż powinniśmy. Księżyc fascynuje i kryje dużo tajemnic. Część z nich można odkryć dzięki nowemu zegarkowi Certina DS-8 Chronograph Moon Phase.

„Mistrz materiałów”: jak powstają zegarki Rado Captain Cook High Tech Ceramic?

Ceramika to zaawansowana technologia, która kojarzy się z przemysłem lotniczym czy kosmicznym. Marka Rado uczyniła z niej swój znak rozpoznawczy. Jak produkowane są koperty zegarków z ceramiki High Tech?

Swatch x Peanuts: oto najbardziej radosna zegarkowa premiera roku

Takiej współpracy jeszcze nie było, choć Swatch przyzwyczaił nas do zaskoczeń i nieszablonowych posunięć. To projekt, który powinien spodobać się wszystkim – bo kto nie lubi postaci z komiksu „Peanuts”?

Certina DS PH200M 39MM: zegarek, który zaprojektowali internauci

Najnowsza wersja niezwykle popularnego modelu Certiny to ukłon w stronę miłośników tej marki – to oni zdecydowali o tym, jak będzie wyglądać nowy zegarek z rodziny DS PH200M.

Certina DS Super PH500M: pora na pełne zanurzenie

DS Super PH500M, najmocniejszy z zegarków nurkowych Certiny, doczekał się nowej wersji. Co się zmieniło?

TAG Heuer: wyjątkowa kampania nowego modelu Aquaracer

Kampania nowego modelu zegarka TAG Heuer Aquaracer Professional 300 pojawiła się w najsłynniejszych miejscach na świecie – od Nowego Jorku po Melbourne.

Certina DS-1 Powermatic 80: miejskie oblicze klasyki

Nowe kolory, sprawdzona technologia, a także paski z innowacyjnego tworzywa potwierdzające zaangażowanie marki Certina w ochronę oceanów – oto DS–1 Powermatic 80.

Omega Seamaster Aqua Terra Tokyo 2020: olimpijskie złoto

Igrzyska olimpijskie w Tokio coraz bliżej. Omega tuż przed ich rozpoczęciem przedstawia swoją najbardziej „olimpijską” premierę 2021 roku – zegarek Seamaster Aqua Terra Tokyo 2020

Zegarek Manciniego to też gwiazda Euro 2020. Co nosi trener?

Roberto Mancini, selekcjoner reprezentacji Włoch, mistrzów Europy, zyskał miano jednego z najlepiej ubranych trenerów Euro 2020. Garnitur to jednak nie wszystko. Jest jeszcze zegarek.

Bergstern Active: zawsze gotowy do podróży

Jakie funkcje powinien mieć szwajcarski zegarek sportowy? Lista jest długa, ale nie może na niej zabraknąć wskazania drugiej strefy czasowej – czyli GMT.

Certina DS Action Diver 38 mm: zegarek od mokrej roboty

Zegarek nurkowy z kopertą o średnicy 38 milimetrów? Certina udowadnia, że nie ma tu żadnej sprzeczności.