Certina DS Super PH500M: pora na pełne zanurzenie

DS Super PH500M, najmocniejszy z zegarków nurkowych Certiny, doczekał się nowej wersji. Co się zmieniło?

TAG Heuer: wyjątkowa kampania nowego modelu Aquaracer

Kampania nowego modelu zegarka TAG Heuer Aquaracer Professional 300 pojawiła się w najsłynniejszych miejscach na świecie – od Nowego Jorku po Melbourne.

Certina DS-1 Powermatic 80: miejskie oblicze klasyki

Nowe kolory, sprawdzona technologia, a także paski z innowacyjnego tworzywa potwierdzające zaangażowanie marki Certina w ochronę oceanów – oto DS–1 Powermatic 80.

Omega Seamaster Aqua Terra Tokyo 2020: olimpijskie złoto

Igrzyska olimpijskie w Tokio coraz bliżej. Omega tuż przed ich rozpoczęciem przedstawia swoją najbardziej „olimpijską” premierę 2021 roku – zegarek Seamaster Aqua Terra Tokyo 2020

Zegarek Manciniego to też gwiazda Euro 2020. Co nosi trener?

Roberto Mancini, selekcjoner reprezentacji Włoch, mistrzów Europy, zyskał miano jednego z najlepiej ubranych trenerów Euro 2020. Garnitur to jednak nie wszystko. Jest jeszcze zegarek.

Bergstern Active: zawsze gotowy do podróży

Jakie funkcje powinien mieć szwajcarski zegarek sportowy? Lista jest długa, ale nie może na niej zabraknąć wskazania drugiej strefy czasowej – czyli GMT.

Certina DS Action Diver 38 mm: zegarek od mokrej roboty

Zegarek nurkowy z kopertą o średnicy 38 milimetrów? Certina udowadnia, że nie ma tu żadnej sprzeczności.

Patek Philippe ruszył na wojnę z rynkiem zegarków używanych

Rosnący rynek zegarków używanych jest faktem i marki zegarkowe muszą się pogodzić z tą rzeczywistością. A może jednak nie? Zaskakująca decyzja szefostwa marki Patek Philippe pokazuje, że nie jest to jedyna opcja.

Hermes: na rynku jest za dużo zegarków. Wygrają najsilniejsi

Choć sprzedaż szwajcarskich zegarków spadła w ubiegłym roku o blisko jedną czwartą, producenci nie decydują się na długofalowe ograniczanie produkcji. Zdaniem Laurenta Dordeta, szefa zegarkowej części luksusowej marki Hermes, jedną z konsekwencji będzie postępująca koncentracja rynku zegarków.

Czas na zmianę: etyczna produkcja zegarków to konieczność

Prezes Audemars Piguet, jednego z najbardziej cenionych szwajcarskich producentów zegarków, w głośnym wywiadzie poruszył ważny temat, o którym wciąż mówi się zaskakująco niewiele.

Rolex: czy to koniec produkcji znanego modelu zegarka?

Według nieoficjalnych informacji Rolex planuje zakończenie produkcji jednej z kolekcji zegarków. Ma ją zastąpić zupełnie nowa gama modelowa.

Z rynku znika kolejny słynny zegarek, ceny już szaleją

W ciągu 10 lat od premiery zegarka Audemars Piguet Royal Oak „Jumbo” stał się on jednym z najbardziej poszukiwanych modeli sportowych na rynku. Znany szwajcarski producent ogłosił jednak, że kończy jego produkcję. Efekt? Ceny błyskawicznie skoczyły.

Znany producent ma nową ofertę: abonament na zegarki

Noś teraz, decyduj później – to oferta, którą firma Breitling chce powalczyć z bardziej konserwatywnymi markami zegarkowymi.

Zegarki to waluta dla gangsterów. Które marki wybierają?

Gangsterzy i handlarze narkotyków coraz częściej wykorzystują luksusowe zegarki jako formę rozliczeń i zapłaty. Powód? Łatwo je transportować i równie łatwo sprzedać, gdyby pilnie potrzebna była gotówka.

Kolejny zegarek Patek Philippe znika z rynku? Ceny skoczyły

Rezygnacja z produkcji stalowego zegarka Patek Philippe Nautilus ref. 5711 zaowocowała zegarkową „gorączką złota”. Teraz pojawia się informacja, że to nie jedyny stalowy model Patka, który może niebawem zniknąć z salonów tej marki.

Walentynki: Swatch pamięta o nieszczęśliwie zakochanych

Czy w Walentynki wypada świętować tylko szczęśliwy związek? A co z singlami i osobami nieszczęśliwie zakochanymi? Swatch ma dla nich rozwiązanie.

Mamy nowy rok – i nowy model kultowego zegarka Omegi

Moonwatch – tak nazywają go wszyscy, choć formalnie nazywa się Omega Speedmaster. Szwajcarzy właśnie pokazali najnowszą wersję swojego nasłynniejszego modelu. Co uległo zmianie?

Sean Connery, jako agent 007, stworzył legendę tego zegarka

To Sean Connery, jako filmowy James Bond, sprawił że Submariner, nurkowy model Rolexa, stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zegarków ostatnich kilku dekad