„Złota igła”: Helena Rubinstein Replasty Profiller, sekret kosmetycznej precyzji

Czy preparat korygujący objawy starzenia się skóry może być tak skuteczny jak zabiegi medycyny estetycznej? Marka Helena Rubinstein udowadnia, że to możliwe.

Nowa kolekcja Pako Lorente: sprawdzamy, co będą nosić mężczyźni tej jesieni

Klasyka, do tego modny streetwear oraz uniseksowe dresy z linii Casual Club: to propozycje marki Pako Lorente na tegoroczną jesień.

Nowoczesny męski styl to nie tylko garnitur. Oto nowa kolekcja Kazar x Balamonte

Garnitur, krawat, koszula? Tak, ale nie tylko. Nowoczesny męski styl to dzisiaj znacznie więcej. Nowa kolekcja Kazar x Balamonte to dowód, że tak wiele zmieniło się w dress codzie współczesnego mężczyzny.

Zapomnij o „dress code”: oto przewodnik po nowoczesnym męskim stylu

Podstawowa zasada męskiego stylu brzmi: żadnych zasad. Jednak kilka dobrych rad przyda się każdemu, zwłaszcza na początku. Jak najlepiej wyrazić siebie poprzez modę, w świecie, w którym sztywne zasady przestały obowiązywać?

Klasyka, streetwear i awangarda: co znajdziemy w kolekcji Kazar x Balamonte?

Nowy projekt polskiej marki Kazar i Grzegorza Krychowiaka, czołowego polskiego piłkarza, to kolekcja butów i akcesoriów dla mężczyzn. Nie zabrakło w niej tego, co panowie najbardziej cenią w modzie. Jakie produkty tworzą kolekcję Kazar x Balamonte?

Definicja nowoczesnego męskiego stylu według marki Kazar i Grzegorza Krychowiaka

Kazar już kolejny raz w tym sezonie zaskakuje nas kolekcją – tym razem dedykowaną mężczyznom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i ewoluującym potrzebom swoich klientów, ogłasza inaugurację wyjątkowej współpracy.

Na czym polega proces tłoczenia soków?

Nie ulega wątpliwości, że soki owocowe i warzywne są bogactwem smaku i wielu cennych witamin oraz minerałów. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, jednak czy wszystkie z nich są sobie równe? Okazuje się, że wiele soków wzbogaconych jest o sztuczne substancje, które pozbawiają go jego cennych właściwości. Zupełnie inne są jednak soki tłoczone. Na czym polega proces tłoczenia soków? Dowiesz się z naszego artykułu.

Paulina Kołodziejczyk: NYX Hotel Warsaw to styl życia

Paulina Kołodziejczyk, dyrektor warszawskiego NYX Hotel Warsaw o tym, co oznacza określenie „hotel lifestyle’owy”, jak udało jej się przebić „szklany sufit” w korporacji, a także czym NYX Hotel Warsaw wyróżnia się na mapie Warszawy.

Film o polskim handlu niezależnym

Jak ważny jest handel niezależny dla małych społeczności? Co niezależnym przedsiębiorcom udało się zbudować w ostatnich latach, i jakie mają plany na przyszłość? O tym opowiada niezwykły projekt filmowy zrealizowany przez BBC StoryWorks Commercial Productions. Film powstał we współpracy z 27 przedsiębiorstwami z całego świata i przedstawia firmy z rynku produkcji i handlu żywnością na świecie. W tym gronie znalazła się polska firma – Grupa Eurocash.

Jak dbać o zdrowie skóry? Letnie nowości marki BasicLab

Filtry to nie tylko coś, czego używasz, wrzucając zdjęcie na Instagram. Filtry powinny na stałe zagościć w twojej pielęgnacji. Nie tylko latem, przez cały rok. Dlaczego to takie istotne i w jaki sposób mądrze zapobiegać starzeniu skóry?

Gdynia Design Days: rusza cykl spotkań Design talks Business

To już szósta edycja spotkań profesjonalistów podczas Gdynia Design Days. W tym roku tematem debat podczas Design talks Business ponownie będzie zmiana – społeczna, rynkowa, ekologiczna, biznesowa i mentalna.

Rado Captain Cook High-Tech Ceramic: nowy mistrz materiałów

Zegarek Rado Captain Cook powraca – tym razem w innowacyjnej wersji z kopertą i bransoletą wykonanymi z ceramiki. Co się zmieniło w jednym z najciekawszych zegarków Rado ostatnich lat?

By ozdrowieniec był zdrowy – opieka okołocovidowa w modelu 360

„Pragniemy żyć zdrowo – nie w cieniu COVID-19”. O powikłaniach koronawirusa, usługach medycznych dla ozdrowieńców i nowym modelu opieki nad pacjentem w czasie pandemii, opowiada lek. med. Patryk Poniewierza – p.o. Dyrektora Medycznego w Medicover Polska.

Charvet: najlepsze koszule na świecie szyją na placu Vendome

Barack Obama. Christian Louboutin. Książę Karol, Kate Moss – a także setki innych, równie znanych klientów. Firma Charvet na paryskim Place Vendome to od blisko 200 lat najlepszy na świecie adres dla osób, które pragną uszytej na miarę koszuli najwyższej jakości.

Bombshe: pochwała kobiecości na własnych warunkach

Czym jest etyczna moda? Wiedzą o tym najlepiej Katarzyna Heider-Pryjma i Marcin Pryjma, twórcy polskiej marki Bombshe, stworzonej w zgodzie z tym trendem.

TAG Heuer Connected: ten smartwatch zadba o ciebie

TAG Heuer prezentuje nowość: aplikację Wellness, rozszerzającą możliwości smartwatcha TAG Heuer Connected. Jakie funkcjonalności daje nowa aplikacja?

Nowy Bauhaus – szansą dla Gdyni i dla Europy

Gdynia to uosobienie nowoczesności, portowego otwarcia na morze i błyskawicznego awansu: jeszcze na początku XX wieku w tej wiosce rybackiej największą inwestycją była budowa 50 metrowego molo i „łazienek kąpielowych”. Prawdziwe przyspieszenie nastąpiło po I Wojnie Światowej, ponieważ państwo polskie potrzebowało sprawnego punktu handlowego z wyjściem na morze.

FOREO UFO 2: profesjonalna pielęgnacja w wersji smart

Zamiast wizyty w gabinecie spersonalizowane zabiegi, które aktywujesz jednym kliknięciem za pomocą apki w smartfonie. Tam, gdzie chcesz i wtedy, gdy chcesz, w zaledwie 90 sekund. To nie scenariusz filmu science fiction, tylko nowe podejście do pielęgnacji w duchu hi–tech. Poznaj UFO 2, innowacyjne urządzenie marki FOREO.