Jeśli chodzi o luksusowe smartwatche, TAG Heuer jest na tym polu liderem innowacji. To pierwsza słynna szwajcarska marka zegarkowa, która tak odważnie odpowiedziała na fenomen popularności smartwatchy i kilka lat temu zaproponowała swój własny model Connected. Wtedy wyróżniał się on choćby tym, z jaką starannością był wykonany. Jego konstrukcja jednoznacznie nawiązywała do świata zegarków mechanicznych wysokiej jakości. Pierwsza generacja modelu Connected była przełomem na rynku, zegarek błyskawicznie pokochali golfiści, biegacze czy kolarze. 

"TAG Heuer Connected"

Aplikacja Wellness monitoruje codzienną aktywność użytkowników i użytkowniczek. Fot: TAG Heuer

sukces.rp.pl

Tym razem TAG Heuer proponuje klientom i klientkom coś nowego. To aplikacja Wellness, która ma stanowić zachętę, by żyć aktywnie i zdrowo. Przywykliśmy do tego, że smartwatche są nam pomocne w lepszej organizacji dnia, pozwalają być na bieżąco, utrzymywać kontakt ze światem, lepiej zarządzać czasem. TAG Heuer Connected świetnie sprawdza na tym polu. Ale przy wszystkich zachwytach nad technologicznymi możliwościami smartwatchy czasem zapominamy, że mogą być pomocne w inny sposób. TAG Heuer postanowił nam o tym przypomnieć.  

"TAG Heuer Connected"

Aplikacja Wellness prezentuje statystyki codziennej aktywności w przejrzysty, intuicyjny sposób. Fot: TAG Heuer

sukces.rp.pl

Aplikacja Wellness zainstalowana w zegarkach TAG Heuer Connected pozwala śledzić codzienne aktywności bez względu na ich intensywność – nie ma znaczenia, czy chodzi jedynie o monitorowanie liczby kroków wykonywanych każdego dnia, czy o zapis morderczej partii squasha – aplikacja Wellness w smartwatchu TAG Heuera zmierzy wszystkie niezbędne parametry, w tym również tętno. Z kolei mobilna aplikacja dedykowana zegarkowi pokaże postępy w aktywności i poprawę stanu zdrowia. Obserwowanie pozytywnych zmian to najlepsza zachęta do tego, by dalej pracować nad swoją kondycją i formą.

Aplikacja, poza monitorowaniem aktywności, oferuje również możliwość ustawiania celów, których realizacji zegarek będzie następnie pilnować. Cele mogą być różne – mogą dotyczyć liczby kroków wykonywanych każdego dnia albo liczby spalonych kalorii. Co ważne, cele każdy użytkownik może samodzielnie zdefiniować, zgodnie ze swoim samopoczuciem czy stanem zdrowia, a potem modyfikować. Taki jest cel aplikacji Wellness – motywować użytkowników i użytkowniczki do tego, by dbać o zdrowie i monitorować swoje postępy.  Wszystkie niezbędne wskaźniki można przejrzeć na wyświetlaczu zegarka lub za pośrednictwem dedykowanej aplikacji w telefonie. 

""

Dokładne dane na temat treningu – można analizować je w zegarku lub poprzez aplikację w telefonie. Fot: TAG Heuer

sukces.rp.pl

Zegarek TAG Heuer Connected od chwili premiery przyciągał wzrok wyglądem i designem – nie inaczej jest obecnie. Koperty wykonane z tytanu lub stali nierdzewnej prezentują się nietuzinkowo. Dużo uwagi poświęcono też zaprojektowaniu wyglądu aplikacji Wellness, dzięki temu jest niezwykle czytelna i przejrzysta, a przeglądanie danych na ekranie zegarka jest intuicyjne.

Zegarek można łatwo dostosować do swojego stylu życia – dlatego do wyboru jest bransoleta ze stali nierdzewnej lub wersja gumowa, która świetnie sprawdzi się w przypadku sportów wymagających intensywnego wysiłku. To przykład na to, że Connected jest pełnoprawnym członkiem rodziny TAG Heuer – firmy, która zasłynęła dzięki tworzeniu precyzyjnych zegarków mechanicznych zaprojektowanych z myślą o sportowym, aktywnym stylu życia.

Materiał powstał we współpracy z marką TAG Heuer.