W przypadku każdej męskiej szafy kluczowa jest wielofunkcyjność ubrań. Muszą pasować na wiele okazji, swobodnie łączyć się ze sobą i pozwalać mieszać style w zależności od nastroju, pogody czy okazji. Właśnie tak my, mężczyźni, lubimy wyglądać: chcemy być stylowi, ale zależy nam na komforcie. Tak było i będzie – mody się wprawdzie zmieniają, ale męska potrzeba łączenia stylu z wygodą pozostaje niezmienna.

Czytaj więcej

Zapomnij o „dress code”: oto przewodnik po nowoczesnym męskim stylu

Marynarka zestawiona ze spodniami od dresu? Buty sportowe i elegancki płaszcz? Puchowe kurtki i wzorzyste koszule? Te zestawienia dobrze pokazują, w jaki sposób mężczyźni w Polsce myślą dzisiaj o stylu i wygodzie. Lubimy modę, po prostu chcemy, by była jak najbardziej „przyjazna”. 

Zuza Krajewska

Kolekcja Pako Lorente na jesień i zimę 2021/2022 została przygotowana właśnie z myślą o tym, że moda męska, jeśli ma przypaść do gustu mężczyznom, musi dawać wygodę oraz pozwalać na swobodne łączenie różnych stylów ze sobą po to, by najlepiej wyrazić siebie.

W nowej kolekcji Pako Lorente można znaleźć między innymi spodnie, swetry, płaszcze i puchowe kurtki, koszule we wzory, bluzy i garnitury oraz marynarki. Pojawiają się też klasyki, ale w nieco odnowionej wersji. Kluczowe są funkcjonalne rozwiązania.

Zuza Krajewska

zdjNa czym polegają? Dobrym przykładem może być puchowa kurtka z szelkami w środku - dzięki temu można ją zdjąć i przewiesić przez ramię. Inny przykład to eleganckie spodnie z gumką w pasie, które zapewnią luz nawet przy bardziej oficjalnej stylizacji.

Paletę barw w kolekcji Pako Lorente tworzą neutralne kolory ziemi, jasne i ciemne odcienie grafitów i szarości , a także beż oraz granat. Z kolei mocniejszymi akcentami są odcienie bordo i butelkowa zieleń.

Autopromocja
TYLKO U NAS

Ambasador Chin w Polsce Sun Linjiang o nowej ofercie współpracy Pekinu z Warszawą

CZYTAJ

Zuza Krajewska

Taki dobór kolorów ma podkreślać, że mamy do czynienia z kolekcją jesienną, ale zarazem są to kolory pełne życia – głębokie i nasycone. Wszystkie ze sobą współgrają, dzięki czemu ubrania można łączyć, bez obaw o stylowe wpadki.