Generacja Z zagubiona jak emeryci. 20-latkowie nie radzą sobie w internecie

Nie tylko emeryci mają problemy z poruszaniem się w internecie. Autorzy nowego badania udowadniają, że podobny problem dotyczy również generacji Z która na pozór, powinna w sieci radzić sobie bez trudu. Na czym polega problem?

32-letnia milionerka rozdała odziedziczony majątek. Zdecydowało 50 Austriaków

Marlene Engelhorn, potomkini Fredricha Engelhorna, twórcy koncernu BASF, rozdała odziedziczony majątek. Spadek w wysokości blisko 25 milionów euro podzieliła pomiędzy ponad siedemdziesiąt organizacji pozarządowych.

Kanye West tworzy nową markę. W tle ponownie oskarżenia o antysemityzm

Kanye West, który w 2022 roku, ze względu na kontrowersyjne wypowiedzi, zniknął z szołbiznesu i stracił ogromne pieniądze, chce wrócić do świata, który go odrzucił. Media donoszą, że West chce zarejestrować nowy znak towarowy. Nazwa budzi jednak kontrowersje.

„Dobrze, że żyję”. Linda Evangelista o walce z rakiem i podwójnej mastektomii

Linda Evangelista, słynna supermodelka, jedna z gwiazd modowych wybiegów lat 90., ujawniła w rozmowie z dziennikiem „Wall Street Journal”, że zmagała się z rakiem piersi. Konieczna była podwójna mastektomia. Zaapelowała też do kobiet, by regularnie się badały.

„Mr. Titanic”: kim był Paul-Henry Nargeolet, pilot batyskafu Titan?

Paul-Henry Nargeolet to jedna z pięciu osób, które tragicznie zginęły na pokładzie batyskafu Titan. Był jednym z najbardziej doświadczonych eksploratorów „Titanica”, od wielu lat eksplorował słynny wrak.