Szukaj

Jakie zegarki jutro pokaże Rolex? Eksperci są zgodni

Co roku na jesieni Rolex prezentuje swoje nowości. Co roku to wydarzenie wywołuje emocje u miłośników zegarków na całym świecie. Co pojawi się w tym roku? Wygląda na to, że zobaczymy nowe wersje słynnego modelu Submariner

Ten rok dla producentów zegarków okazał się niespodziewanie bardzo trudny. Każda z firm walczy o utrzymanie sprzedaży i przede wszystkim – o zainteresowanie klientów. To trudne w czasach, gdy tradycyjne dla branży zegarkowej wydarzenia, a więc targi, zostały odwołane lub przełożone z powodu pandemii. Problemy w tym roku odczuł także Rolex, producent między innymi otaczanego kultem modelu Submariner.

Czytaj też: Zegarki Patek Philippe po raz pierwszy do kupienia online

To nie znaczy, że nie zobaczyliśmy w tym roku nowych zegarków. Było ich trochę, nowości pokazywały tak znane i cenione marki jak Breitling, H. Moser, Girard-Perregaux czy Omega, ale wiadomo, że cała branża uważnie obserwuje to, co robi Rolex. Już za chwilę wszystkiego się dowiemy, bo na 1 września zapowiedziano premierę nowych modeli Rolexa. Z zapowiedzi można wywnioskować, co zostanie pokazane w tym roku.

Nowe wersje Submarinera: premiery Rolexa na 2020 rok

Podstawą do spekulacji jest post, który pojawił się na instagramowym koncie Rolexa. Konktekst morski nie pozostawia wątpliwości, co będzie najważniejszą tegoroczną premierą szwajcarskiej firmy.

Zapewne będą to nowe wersje modelu Submariner, podstawowego zegarka nurkowego w ofercie Rolexa, i jednocześnie jednego z najbardziej poszukiwanych czasomierzy na świecie. W zapowiedzi opublikowanej na Instagramie widać zarys koperty Sub-a, więc tutaj raczej nie będzie pomyłki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Out of the blue 1 September #Rolex #NewWatches2020

Post udostępniony przez ROLEX (@rolex)

Jakich wersji można się spodziewać? Wśród spekulacji przeważają opinie, że Rolex pokaże Submarinera w dwóch wersjach kolorystycznych: z niebieskim i zielonym bezelem. Co do modelu z niebieskim bezelem i czarną tarczą trudno mieć wątpliwości, bo w filmie opublikowanym na Instagramie widać zarys pierścienia w tym kolorze. Według nieoficjalnych informacji ma to być wersja z kopertą z białego złota.

Rolex Submariner „Kermit”: zegarkowy bestseller 

A co z wersją z zielonym bezelem i czarną tarczą? O tym, że taki model, znany jako „Kermit„, także pojawi się wśród tegorocznych premier Rolexa, wspomina serwis Watch Pro. Jego dziennikarze twierdzą, że otrzymali potwierdzenie, iż właśnie taki model zostanie pokazany podczas prezentacji 1 września. Ten zegarek, który w ofercie pojawił się w 2003 roku, ma otrzymać ceramiczny  bezel, odporny na zarysowania. 

Czy Submarinery będą jedyną tegoroczną nowością tej firmy? Tego dowiemy się 1 września, gdy Rolex odkryje karty i przedstawi swoje zegarkowe premiery na 2020 rok.

Zamknij
Zamknij