Szukaj

Jubileuszowa kolekcja filiżanek z fabryki w Ćmielowie

Afrodyta, Hestia, Iris, Ariadna – to niektóre z filiżanek stworzonych z okazji jubileuszu marki Ćmielów, najstarszej działającej  polskiej fabryki porcelany, która w tym roku obchodzi 230. rocznicę powstania

Z okazji rocznicy firma stworzyła kolekcję filiżanek, które ukazują wszystko co w porcelanie najpiękniejsze – najznakomitszy kunszt, pasję, precyzję wykonania i zamiłowanie do wyrobów porcelanowych.

Fot: Ćmielów

Filiżanki wraz ze spodkami to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów porcelany, bowiem zostały wyprodukowane jedynie w liczbie 230 sztuk każda i oznaczone unikatowym numerem seryjnym, który gwarantuje autentyczność i niepowtarzalność.

Tym okolicznościowym przedsięwzięciem pragniemy szczególnie uhonorować historię naszej marki – najstarszej fabryki porcelany w Polsce, która od 230 lat wytwarza swoje produkty z najwyższą precyzją i dbałością o każdy detal. To dla nas wielki zaszczyt i powód do dumy, że od lat możemy wzbogacać Państwa codzienność o porcelanę, która niesie ze sobą piękne przeżycia i niezapomniane wspomnienia – mówi Edyta Voigt, Dyrektor Handlowy Polskiej Grupy Porcelanowej.

Niezwykła kolekcja z fabryki w Ćmielowie nawiązuje do postaci mitologicznych bogiń, takich jak Selena, Hera, Atena, Nike Talia, czy Rea, które kojarzą się z pięknem, siłą, nieprzemijającą tradycją i rozkwitem europejskiej kultury.

Nową jubileuszową kolekcję można zakupić na stronie Polskiej Grupy Porcelanowej. 

Zamknij
Zamknij