Nowy butik Armaniego otworzył się w Warszawie

W warszawskiej Galerii Mokotów ruszył pierwszy w Polsce butik marki Giorgio Armani Beauty.

Publikacja: 22.12.2020 16:07

Nowy butik Armaniego otworzył się w Warszawie

Foto: Fot: materiały prasowe

W tak trudnych czasach jak rok 2020 to nie jest zupełnie zwyczajna informacja, dlatego warto się nią podzielić. W warszawskiej Galerii Mokotów otwarto pierwszy w Polsce butik Giorgio Armani Beauty.

Czytaj też: Jeden składnik sprawia, że te perfumy kosztują zawrotne sumy

Marka z kultowymi produktami kosmetycznymi z sektora premium, mająca w ofercie i  klasyczne perfumy, i kosmetyki do pielęgnacji skóry czy do makijażu, wybrała warszawską Galerię Mokotów jako miejsce lokalizacji swojego pierwszego butiku.

Giorgio Armani w Warszawie: nowy butik w Galerii Mokotów

Giorgio Armani jest synonimem nowoczesnej elegancji. Produkty sygnowane nazwiskiem włoskiego projektanta sa obecne nie tylko na rynku mody czy kosmetyków. Armani to także stylowe meble i dodatki do aranżacji wnętrz, ubrania sportowe czy luksusowe hotele. 86-letni obecnie Włoch, który w świecie mody funkcjonuje samodzielnie od 1975 roku, a wcześniej pracował między innymi dla słynnego włoskiego krawca Nino Cerrutiego, to dzisiaj modowy potentat. 

"Butik Giorgio Armani Beauty Galeria Mokotów"

Butik Armaniego sąsiaduje z takimi markami jak Chanel czy Dior. Fot: materiały prasowe

sukces.rp.pl

Pierwszy butik Giorgio Armani Beauty w Polsce to miejsce, które pozwoli zaprezentować ofertę marki. Na miejscu klientki i klienci mogą spotkać skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalnych makijażystów i ambasadorów marki, którzy doradzą jakie produkty dobrać. Armani to nie tylko kosmetyki, ale też zapachy, włoska marka z nich słynie. Butik w Galerii Mokotów daje możliwość poznania świata zapachów z linii Armani Privé Haute Couture. Bazujące na naturalnych składnikach kolekcje stworzone zostały przez słynnych perfumiarzy.

Giorgio Armani Beauty to kolejna marka, która zdecydowała się umieścić swój salon flagowy w warszawskiej Galerii Mokotów. Wcześniej zrobiły to między innymi Chanel czy Dior.

Styl
Pierpaolo Piccioli odchodzi z Valentino. To on uratował słynny włoski dom mody
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Styl
Rośnie fala „przyjaznych oszustw” w e-sklepach. To problem przed Black Friday
Styl
Barbara M. Roberts, czyli Barbie. Kto wymyślił najsłynniejszą lalkę świata?
Styl
Jak się ubrać na koronację króla? Karol III zmienia wielowiekowe zasady
Styl
„Rośliny niezłomne”. Chwasty gwiazdami słynnej wystawy ogrodniczej w Londynie