Szukaj

Marząc o pięknych świętach

  To magiczny świat rodem z dziecięcych marzeń – zaczyna swą opowieść fotograf Marcin Tyszka. „Albo niczym z magicznego baletu Dziadek do orzechów” – dorzuca Michał Stawecki, dyrektor marketingu Apart. W głównych rolach wystąpili Małgorzata Socha, Święty Mikołaj i – przede wszystkim – najnowsza kolekcja biżuterii.

A wystąpili w specjalnej sesji zdjęciowej, którą Apart zabiera nas w podróż pełną kolorytu, beztroskiej, niemal dziecięcej radości i zabawy. Ta podróż, wiodąca przez stację „Prezenty”, kończy się w wyjątkowym miejscu i czasie. W gronie bliskich w Święta Bożego Narodzenia.

Nie wiemy, czy to jest jawa czy sen. Ale jest to magiczny świat rodem z dziecięcych marzeń.

Marcin Tyszka, fotograf

Punktem wyjścia dla naszej kampanii jest oczywiście biżuteria. Co roku przygotowujemy nową kolekcję na święta, która jest dla nas inspiracją. Tak samo było i teraz.

Michał Stawecki, dyrektor marketingu Apart

Przed obiektywem Marcina Tyszki stanęła ambasadorka Apart Małgorzata Socha oraz uczestnicy ósmej edycji programu „Top Model”: Kinga, Klaudia, Olga, Sandra oraz Dawid i Staszek.

Święta to czas marzeń. Apart nas do niego przenosi. Małgosia Socha, niczym szalona arystokratka, zaprasza do swojego pałacu, w którym sala balowa jest lodowiskiem, a świąteczne dekoracje nagle zaczynają tańczyć.

Marcin Tyszka, fotograf

Punktem wyjścia dla naszej kampanii jest oczywiście biżuteria. Co roku przygotowujemy nową kolekcję na święta, która jest dla nas inspiracją. Tak samo było i teraz

Michał Stawecki dyrektor marketingu Apart

Biżuteria Apart jest tworzona z myślą o każdej kobiecie. Obok klasycznych form, romantycznych symboli oraz minimalistycznego designu, są także dostępne ulotne złote wzory, o pięknych ażurowych kompozycjach z kunsztownie utkanych elementów.

Trudno sobie wyobrazić świąteczną aurę bez charakterystycznego, rozmigotanego kształtu gwiazdki. To jeden z wiodących motywów w biżuteryjnych dodatkach w tym szczególnym czasie w roku. Ten symbol, wyczarowany ze srebra lub złota lśni najjaśniej w kolekcji Apart Stars.

Święta wyróżniają się niesamowitą scenerią. Na jej tle biżuteria nabiera niezwykłego blasku, stając się szlachetnym dopełnieniem urzekającego, świątecznego klimatu.

Marcin Tyszka, fotograf

Zobacz całą świąteczną kolekcję Apart.

Materiał powstał w partnerstwie z Apart.

Zamknij
Zamknij