Szukasz abonamentu z atrakcyjnymi smartfonami? A może zależy Ci na ofercie bez urządzenia? Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie Cię interesuje, w Orange na pewno znajdziesz coś dla siebie. Poznaj szczegóły abonamentu w Orange!

Abonament bez telefonu w Orange

Jesteś zadowolony z telefonu, z którego korzystasz, i jak na razie nie planujesz żadnych zmian? Orange przygotowało ofertę dla osób, które nie są zainteresowane kupnem nowego urządzenia. Abonament bez telefonu w Orange dostępny jest w pięciu wariantach. Dodatkowo, za zakup online, masz teraz 1 miesiąc abonamentu za 0 zł.

Plan 40 (40 zł/mies.)

  • Internet w telefonie: 4 GB + 1 GB (z aplikacją Mój Orange)

Plan 50 (50 zł/mies.)

  • Internet w telefonie: 12 GB + 12 GB (z aplikacją Mój Orange)

Plan 60 (60 zł/mies.)

  • Możliwość korzystania z sieci 5G

Plan 80 (80 zł/mies.)

  • Możliwość korzystania z sieci 5G

Dodatkowy pakiet danych możesz aktywować bezpłatnie po zalogowaniu się do aplikacji Mój Orange. Pakiet będzie odnawiał się automatycznie co miesiąc przez dwa lata.

Dołączenie do Orange jest prostsze, niż sądzisz. Wystarczy, że skorzystasz z formularza on-line, który dostępny jest na stronie https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy. Za pomocą formularza możesz zamówić nowy numer lub przenieść dotychczasowy numer do Orange na abonament. Kurier dostarczy Ci kartę SIM i wszystkie potrzebne dokumenty.

Abonament z telefonem w Orange

Jeżeli zdecydujesz się na abonament z telefonem, do wyboru będziesz miał takie same Plany jak w ofercie bez urządzenia. Podczas składania zamówienia on-line pojawi się pytanie: „Czy chcesz dobrać modem lub urządzenie do wybranego abonamentu?”. Zaznacz odpowiedź „Tak, wybieram”. Zostaniesz przekierowany do sklepu Orange. Znajdziesz w nim dziesiątki telefonów w atrakcyjnych cenach. W ofercie Orange na abonament dostępne są zarówno najnowsze flagowce, jak i telefony ze średniej półki popularnych marek: Apple, Samsung, Huawei. W sklepie Orange znajdziesz również telefony OPPO i Xiaomi, które stanowią kompromis między przystępną ceną a dobrą jakością. Na pewno wybierzesz coś dla siebie! Opłatę za urządzenie możesz rozłożyć na raty – będą one dołączane do comiesięcznej faktury za usługi. Dzięki temu unikniesz dużego wydatku.

Materiał Promocyjny