Slow Ageing: oto skandynawski sposób na piękną skórę

Jak zadbać o to, by skóra jak najdłużej zachowała młody i jędrny wygląd? Odpowiedź brzmi: kolagen. To właśnie ten „magiczny składnik” pomagający przedłużać młodość skóry. Jak go stosować?

Publikacja: 14.12.2021 11:38

Slow Ageing: oto skandynawski sposób na piękną skórę

Foto: Materiały prasowe

Koncepcja Slow Age to przeciwieństwo określenia „Anti-Ageing”. Oznacza akceptację zmian pojawiających się wraz z procesem starzenia i świadome dbanie o siebie. Nie wystarczy jednak poświęcać czas na codzienną pielęgnację czy pamiętać o piciu wody. Zdaniem specjalistów marki Oslo Skin Lab prawdziwe piękno skóry płynie z wewnątrz.

Kolagen to białko, które występuje naturalnie w organizmie. Jednak po 30. roku życia zmniejsza się jego ilość. Wpływa to na stan i kondycję skóry. Staje się ona mniej jędrna, traci sprężystość i odporność. Właśnie wtedy warto pomyśleć o wprowadzeniu tego składnika do codziennej pielęgnacji. Pomoże w tym The Solution Beauty Collagen marki Oslo Skin Lab. 

Oslo Skin Labs: sposób na piękną skórę

Kolagen stosowany w The Solution został poddany dokładnym badaniom klinicznym. Dzięki nim wiadomo, że jego regularne stosowanie poprawia wygląd skóry i zwiększa jej elastyczność. Kolagen wygładza drobne linie i zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Zmniejsza również widoczność cellulitu. Po 8 tygodniach redukcja głębokości zmarszczek wyniosła aż 20,1% w porównaniu z grupą kontrolną. Maksymalne zmniejszenie u jednego z uczestników wyniosło 49,9%.

Oslo Skin Lab

Jedna saszetka dziennie pomaga pielęgnować od wewnątrz całą skórę – i twarzy, i ciała. Proszek ma neutralny smak i zapach, dzięki czemu może zostać dodany do każdego posiłku lub napoju. Kolagen The Solution pomaga zmniejszać oznaki starzenia i poprawia jakość skóry.

Oslo Skin Lab to skandynawska marka, która korzysta wyłącznie ze składników o działaniu potwierdzonym naukowo. Jej twórcy wierzą, że piękna skóra zaczyna się od wewnątrz. Stale współpracują z naukowcami i ekspertami, aby dostarczać produkty, które mają realny wpływ na wygląd skóry. Od czasu wprowadzenia na rynek produkty marki Oslo Skin Lab® cieszą się dużym zainteresowaniem w wielu krajach.

Oslo Skin Lab

Systematyczność to klucz do osiągnięcia oczekiwanych efektów, dlatego Oslo Skin Lab oferuje możliwość zakupu swojego produktu w modelu członkostwa. Każdy klient i klientka mogą liczyć na rabatym, a także na darmową dostawę.

Moda
Adidas tworzy nową markę, pierwszą od 50 lat. Tak ma się ubierać Generacja Z
Materiał Promocyjny
Naszpikowane technologiami Volkswageny na wyciągnięcie ręki w niezwykłym finansowaniu
Styl życia
Miejsca z najlepszą kuchnią na świecie. Nikt nie jada tak dobrze jak Europa
Zdrowie & uroda
Tureckie zęby: trend na śnieżnobiały uśmiech stał się zmorą dentystów w Europie
Zdrowie & uroda
„Uciec od hałasu”. Cisza stała się luksusem, za który jesteśmy gotowi płacić
Materiał Promocyjny
ESG - Raportowanie w praktyce – IV edycja
Zdrowie & uroda
Połowa Włochów ma nadwagę lub otyłość. Dieta śródziemnomorska nie działa?
Zdrowie & uroda
Raport: ile kosztują nas toksyczne stereotypy na temat urody? Podano kwotę