Od roku tworzę Klinikę Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, którą prowadzę na warszawskim Wilanowie – mówi Agnieszka Gajlewicz. Misja, która mi towarzyszy niejednokrotnie weryfikuje wiele osób z którymi współpracuję. Kosmetolodzy, lekarze, ludzie mediów, moi doradcy, to osoby które, mają bardzo zbliżone podejście w życiu do mnie. Dzięki temu wiem, że to co otrzymują Pacjenci naszej Kliniki jest maksymalnym spełnieniem ich oczekiwań i wymagań. 

Żyjemy w czasach w których ludzie postrzegają kosmetologię i medycynę estetyczną jako element stylu życia.

Z pełną świadomością wielu kobietom nie zależy tylko na poprawianiu urody, ale na zmianie trybu życia. Podchodzą do tego tematu kompleksowo co oznacza, że przestrzegają diety, dbają o czas dla siebie, uprawiają sport.

Miejsce, które tworzę z wyjątkowymi specjalistami wyróżnia to, że większość zabiegów, które można u nas wykonać, opracowane są w taki sposób, aby ich efekt dał kobietom komfort życia w zgodzie z naturą. My naprawdę hołdujemy tej zasadzie. Programy terapeutyczne opracowane przez naszych kosmetologów i lekarzy umożliwiają wielu kobietom codzienne funkcjonowanie bez makijażu. To olbrzymi komfort móc cieszyć się zdrową, promienną, wypoczętą cerą. Sama myśl o tym, że skórę można doprowadzić do takiego stanu aby cieszyć się naturalnością – rozpala zmysły.

""

Agnieszka Gajlewicz. Fot: materiały prasowe

sukces.rp.pl

Moje podejście do tematu kosmetologii sprawia, że nie poprzestałam na tym co do tej pory osiągnęłam i staram się dalej rozwijać. Regularnie spotykamy się w roboczym zespole lekarzy i kosmetologów, szukając nowych rozwiązań, omawiając każdy najmniejszy szczegół procedur zabiegowych. Pacjenci doceniają naszą pracę i często słyszymy, że oddają się z zaufaniem w nasze ręce. 

W Klinice  Na Nowo pacjenci mogą zdecydować się na nowoczesne zabiegi, w tym laserowe, jak epilacja, leczenie rumienia i zmian pigmentacyjnych, mezoterapia igłowa oraz usuwanie cellulitu. Wszystkie te zabiegi wykonywane są przez najlepszych specjalistów. Niemal 100 % pacjentów do nas wraca. Jak to robimy ? Prawda, profesjonalizm i specjaliści, którzy słuchają potrzeb – którzy nie chcą maksymalnego zysku za minimalny wkład. Klienci natychmiast wyczuwają nachalność i naciąganie. U nas tego nie ma. Zawsze najważniejszy jest pacjent, bo głęboko wierzę, że to, co dajesz, potem dostajesz. Jeżeli jesteś fair i szanujesz ludzi to oni ci zaufają. Nie ma innej drogi.