Jest jednak kilka warunków – ubranie musi być dobrze skrojone, uszyte z najlepszych materiałów, uwzględniające najnowsze trendy i dające kobiecie komfort wynikający z tego, że nosi rzeczy dobrej jakości. Dzięki temu będą dobrze wyglądać i dzisiaj, i za rok.  

Najnowsza kolekcja marki Caterina świetnie pasuje do tego opisu. – „Inspiracją do jej stworzenia była dla mnie kobieta” – mówi Anna Heybowicz, dyrektor kreatywna marki. 

„Śledzę trendy, ale nie podążam za nimi ślepo. Staram się wybrać te, które idealnie wpisują się w DNA naszej marki”.

W tym sezonie dominującym trendem w kolekcji Cateriny jest eko-skóra. W kolekcji znajduje się wiele modeli wykonanych z tego materiału, także w zestawieniu z innymi tkaninami.

Drugi ważny trend to podkreślenie linii ramion. Uzyskaniu tego efektu służą rozmaite zabiegi konstrukcyjne, takie jak zakładki, marszczenia czy kontrfałdy. Wyraziste ramiona w zestawieniu z podkreśloną linią talii dają bardzo kobiecy efekt. 

Efekt – mocno podkreślona kobiecość, pewność siebie, wyrazistość, oraz nawiązania do klasyki, która ma to do siebie, że jest ponad trendami – nigdy nie wychodzi z mody. Z najnowszej kolekcji marki Caterina wybraliśmy projekty, które szczególnie przypadły nam do gustu. 

Autopromocja
Subskrybuj nielimitowany dostęp do wiedzy

Unikalna oferta

Tylko 5,90 zł/miesiąc


WYBIERAM