Początek roku to dobry czas na zmiany. Szukasz internetu przenośnego lub zastanawiasz się, czy oferta, którą masz, jest dla Ciebie najlepsza? Sprawdź internet mobilny w nju mobile, który rośnie z czasem, a jeśli z niego nie korzystasz, to nie płacisz.

Mobilny internet – im dłużej, tym lepiej, ale bez zobowiązań

Internet mobilny w nju jest tym bardziej opłacalny, im dłużej korzystasz z oferty. Na start dostajesz 40 GB za 29 złotych miesięcznie, w tym 3,39 GB w roamingu w UE. Już po pół roku masz jednak 80 GB, po roku 100 GB, a po dwóch latach – aż 120 GB.

Internet przenośny operatora łączy też zalety ofert na kartę i na abonament. Umowę podpisujesz na czas nieokreślony, więc w każdej chwili możesz ją wypowiedzieć bez żadnych dodatkowych kosztów. Obowiązuje Cię tylko miesięczny okres wypowiedzenia.

Usługę zamówisz z kolei wygodnie przez stronę internetową https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny/. Kartę SIM i umowę do podpisu dostaniesz natomiast bezpłatną przesyłką kurierską.

Nju mobile ma najlepszy internet mobilny dla korzystających nieregularnie

Za mobilny internet nju mobile płacisz co miesiąc jeden rachunek, ale jego wysokość zależy od tego, jak intensywnie korzystasz z usługi. Oferta sprawdzi się więc również wtedy, gdy potrzebujesz dostępu do sieci mniej regularnie.

Przez pierwsze 3 miesiące minimalna opłata to 9 złotych, ale później, jeśli nie łączysz się z internetem przenośnym, to nie płacisz nic. Rachunek 0 zł możesz mieć przez 5 pełnych okresów rozliczeniowych z rzędu, a po 6 numer zostanie przeniesiony do nju na kartę.

Z kolei gdy korzystasz z usługi, opłaty naliczane są zgodnie z cennikiem (19 gr za 1 MB danych), lecz tylko do kwoty 29 zł. Następnie łączysz się z siecią na pełnej prędkością tak długo, aż zużyjesz wszystkie GB, które Ci przysługują.

Dodatkowy internet mobilny w nju mobile

Gdy wyczerpiesz limit, możesz dalej używać mobilnego internetu, ale z prędkością ograniczoną do 1 Mb/s do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Jeśli potrzebujesz więcej transferu z pełną prędkością, zawsze możesz też dokupić pakiet 9 GB za 9 zł.

Nju mobile oferuje także dodatkowy internet mobilny dla osób, które mają już numer na abonament u operatora. Za 19 zł miesięcznie dostajesz wtedy nową kartę SIM i 20 GB miesięcznie na start (w tym 2,23 GB w roamingu w UE), które tworzą wspólną pulę z gigabajtami na Twoim głównym numerze.

Ze wszystkich GB możesz więc korzystać zarówno na podstawowej, jak i na dodatkowej karcie SIM w nju mobile. Internet mobilny również tu rośnie z czasem, czyli po pół roku limit wynosi już 40 GB, po roku 50 GB, a po dwóch latach 60 GB – plus gigabajty, które masz na głównym numerze. Co więcej, Twój staż liczy się dla numeru, do którego dokupujesz internet mobilny. Więc jeśli masz numer w nju mobile ponad 2 lata i dokupisz dodatkowy internet mobilny to już od pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego otrzymasz dodatkowe 60GB za 19zł.

Internet mobilny, z którego skorzystasz prawie wszędzie

Przenośny internet możesz zabrać ze sobą wszędzie, gdziekolwiek się wybierasz – bez względu na to, czy będzie to przeprowadzka, wyjazd czy krótsze wyjście z domu. Będzie jednak działał tym lepiej, im silniejszy jest sygnał operatora w danym miejscu.

Internet mobilny w nju wykorzystuje te same nadajniki, co Orange. Działa więc w oparciu o największą w Polsce infrastrukturę, w której zasięgu znajduje się 99,8% populacji kraju. Składa się na nią ponad 11,2 tysięcy stacji bazowych LTE. Są one regularnie rozbudowywane i modernizowane – tak, że już prawie 10 tysięcy z nich obsługuje agregację pasm, która zwiększa prędkość pobierania i wysyłania danych.

Oferta nju mobile to internet mobilny bez routera. Sam więc wybierasz, jak będzie Ci najwygodniej korzystać z sieci. Kartę SIM włożysz do przenośnego routera lub telefonu z Dual SIM. Odpowiedni slot mają też niektóre laptopy, a jeśli go nie ma, możesz wykorzystać mały modem LTE, który podłączysz do każdego komputera przez USB.

Materiał Promocyjny