Znajdujący się na 1050 S. Grand Ave. w Los Angeles apartament został ukończony zaledwie trzy lata temu, ale ten czas wystarczył, by miejsce wpadło w oko kilku reżyserom jako idealna scenografia do filmów czy seriali.

""

Fot: Rivervareg

sukces.rp.pl

Ten penthouse wystąpił w kilku znanych serialach. To tu mieszkała m.in grana przez Tesse Thompson Charlotte Hale, bohaterka „Westworld”, w trzecim sezonie serialu.

Czytaj też: Willa z „Ojca chrzestnego” na sprzedaż. Wnętrza zachwycają
""

sukces.rp.pl

Luksusowe apartament możemy zobaczyć również w finałowym sezonie „Homeland”, gdzie posłużył jako przystań dla głównej bohaterki, Carrie, i jej partnera Yevgenya Gromova, a także w „Morning Show”, w którym należał do Mitcha Kesslera, granego przez Steve’a Carrella prezentera wiadomości.

""

sukces.rp.pl

Jakość wykończenia, znajdujące się w apartamencie meble i kuchnia, w której dominują luksusowe produkty Sub Zero i Wolf, sprawiły, że mieszkanie przed udziałem w filmie nie potrzebowało charakteryzacji. Nabywca będzie mógł więc zamieszkać w apartamencie bliźniaczo podobnym do tego znanego z telewizji.

""

sukces.rp.pl

Penthouse znajduje się w 25-piętrowym budynku Ten50. W apartamentowcu znajdują się m.in. studio fitness, centrum biznesowe, salę kinową, taras z basenem, pierwsze w Los Angeles lądowisko dla dronów z przesyłkami i wiele innych udogodnień, które wyjaśniają cenę mieszkania.  

""

sukces.rp.pl

Za apartament w surowym stanie nabywca zapłacił w 2017 roku 4,5 miliona dolarów. W ubiegłym roku był warty już prawie 6 milionów, a teraz znów zostanie wystawiony na sprzedaż. Cena minimalna penthouse’u na zaplanowanej na 22 października aukcji, organizowanej przez firmę Paramount Realty USA, to 4.75 mln dolarów.