Mamy początek roku, a zatem pora na tegoroczne premiery zegarkowe. Certina, szwajcarska marka znana z zegarków sportowych i nurkowych, pokazała właśnie swój nowy model. To zegarek, który dobrze znamy – DS Action Diver jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów w ofercie Certiny. Co się zmieniło?

Certina DS Action Diver 43 mm: nurkowy flagowiec 

Zegarki nurkowe niezmiennie cieszą się wielkim zainteresowaniem. Trudno się dziwić – mają bardzo solidną konstrukcję, łączą klasyczną stylistykę zegarkową i wszechstronność, dzięki czemu taki zegarek można założyć właściwie w każdej sytuacji –sprawdzi się na co dzień, w biurze, a także – podczas wyjazdu na weekend. Ta wszechstronność to wielka zaleta zegarków nurkowych.

Materiały prasowe

DS Action Diver 43 mm jest flagowym modelem Certiny. Jak można ulepszyć produkt, który i tak cieszy się powodzeniem? Na przykład – wprowadzając nowe technologie, wewnątrz i na zewnątrz. 

Czytaj więcej

Certina DS Super PH500M: pora na pełne zanurzenie

Na pierwszy rzut oka rzuca się najważniejsza innowacja – ceramiczny bezel. To rozwiązanie, które do tej pory kojarzyliśmy z zegarkami z wyższej półki. Certina wprowadza je w swoim bestsellerze. Dlaczego to istotne? Ceramika jest odporna na zarysowania, co w przypadku zegarków używanych często i intensywnie, a takimi z pewnością są „divery”, ma ogromne znaczenie. 

Nurkowy, automatyczny, uniwersalny

Zegarek jest oczywiście wyposażony w charakterystyczny dla Certiny system DS (Double Security) dodatkowo zabezpieczający mechanizm przed dostaniem się wody do wnętrza koperty. Dodatkowe uszczelki uszczelniające wałek koronki i dekiel koperty stanowią gwarancję, że zegarek będzie można bezpiecznie użytkować pod wodą.

To nie są zapewnienia na wyrost – nowy Action Diver 43 mm jest stworzony z myślą o nurkowaniu – koperta ma klasę wodoszczelności określoną na poziomie 300 metrów. Spełnia też wszystkie wymagania normy ISO 6425 dla zegarków do nurkowania.

Materiały prasowe

Autopromocja
Wyjątkowa okazja

Roczny dostęp do treści rp.pl za pół ceny

KUP TERAZ

Koperta kryje mechanizm z naciągiem automatycznym Powermatic 80, wyposażony w sprężynę włosową Nivachron wykonaną z materiału o podwyższonej odporności na działanie pola magnetycznego.

Tegoroczna nowość Certiny dostępna będzie aż w siedmiu wersjach: różnią się one kolorem tarczy, kolorem ogniw bransolety, a także materiałem, z którego wykonana jest koperta – może to być stal szlachetna lub tytan.