Szukaj

Złote dźwięki

Czy można sprawić, żeby produkt, który sam w sobie jest wyjątkowy, stał się jeszcze bardziej niepowtarzalny? Owszem, można. Jednym z przykładów mogą być słuchawki AirPods od firmy Caviar.

Pojawienie się na rynku słuchawek bezprzewodowych, które współgrają ze smartfonem, było dość dużą zmianą dla wszystkich użytkowników. Nagle okazało się, że wiecznie plączące się i przerywające kable w słuchawkach nie są potrzebne, żeby cieszyć się naprawdę dobrym dźwiękiem. 

fot. Caviar

Jednak kiedy Apple zaprezentował AirPodsy, wówczas wydawało się, że są one skończonym konceptem, którego ascetyczność, minimalizm, a jednocześnie subtelne piękno są całością. I niewiele można w nim poprawić. Do czasu.

Podczas gdy firma ColorWare dodała słuchawkom koloru, tak Caviar zdecydował się na złoto. Nie chodzi jednak o pomalowanie stacji dokującej tym kolorem. Caviar postanowił iść na całość – stworzył słuchawki i stację dokującą ze złota o próbie 750, które prezentują się iście królewsko. 

Wszystkie parametry, elementy i sensory są oryginalne, co oznacza, że powinny działać tak samo, jak zwyczajne AirPodsy. Z tą różnicą, że zdecydowanie odstają od pozostałych produktów z jabłkiem w logo, a zwieńczone są dodatkowo złotą koroną, która uczyni nasze doznania słuchowe iście królewskimi. 

Zamknij
Zamknij