Victorinox: produkty stworzone, by stawiać czoła wyzwaniom na co dzień

Gotowe na wszystko, funkcjonalne, precyzyjne, perfekcyjne, doskonale zaprojektowane – można by jeszcze długo wyliczać cechy produktów szwajcarskiej marki Victorinox. Ale spróbujmy opowiedzieć o nich zupełnie inaczej.

Duńczycy wskrzeszają ikonę designu lat 90. Cena urządzenia zwala z nóg

Odtwarzacz CD Beosound 9000 duńskiej marki Bang & Olufsen zrewolucjonizował design sprzętu audio. Teraz duńska marka wskrzesza swój klasyk z lat 90. Cena może jednak zaskoczyć nawet najbardziej zagorzałych audiofilów.

Unitra wraca na rynek. Słynną PRL-owską markę wskrzesił twórca CD Projektu

Unitra, słynna polska marka sprzętu audio z czasów PRL, wraca na rynek. Wskrzesił ją współzałożyciel CD-Projekt, Michał Kiciński. Pierwsze urządzenia reaktywowanej Unitry trafią do sklepów jesienią.

Liczby nie kłamią: generacja Z kocha iPhone'y. Nie chodzi jednak o snobizm

Młodzi ludzie z generacji Z kochają iPhone’y – pokazują najnowsze badania. Z czego wynika to zamiłowanie dwudziestolatków do telefonów Apple'a – i brak zainteresowania urządzeniami z systemem Android?

Philips Aquatrio serii 9000: innowacyjne sprzątanie na trzy sposoby

Wszechstronność – to dzisiaj słowo klucz. Sprzątanie na mokro czy odkurzanie na sucho? A może czyszczenie ręczne, przy pomocy niewielkiego, poręcznego odkurzacza bezprzewodowego? Prawidłowa odpowiedź brzmi: wszystko.

Opancerzone i luksusowe. Superjachty to ulubiony gadżet rosyjskich miliarderów

Od lat trwa nieoficjalna rywalizacja wśród rosyjskich miliarderów o to, który z nich ma najbardziej okazały jacht. Ogromne i drogie jednostki pływające stały się w tym świecie czymś lepszym niż pałace. Superjacht to przepustka do świata oligarchów.