TchiboCard – korzyści dla miłośników kawy

Jesteś wielbicielem mocnego espresso? Poranek bez cappuccino jest dla Ciebie stracony? A może nie wyobrażasz sobie dnia bez delikatnego latte?

Program lojalnościowy, przygotowany przez Tchibo, pozwoli Ci cieszyć się nie tylko wyjątkowymi okazjami i rabatami, ale także niezwykłym  smakiem kawy. Każdy posiadacz karty lojalnościowej TchiboCard może korzystać m.in. ze specjalnej oferty cenowej na bestsellery, zniżek za punkty lojalnościowe czy darmowej dostawy zamówień internetowych. Od niedawna członkowie Klubu TchiboCard mogą również zbierać pieczątki za zakupy kawy w kawiarenkach Tchibo!

Do Klubu TchiboCard możesz zapisać się już teraz – przyszli członkowie nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków. Formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie internetowej tchibo.pl. Jego wypełnienie zajmie Ci tylko chwilę! Do programu lojalnościowego możesz dołączyć również podczas wizyty w stacjonarnym sklepie Tchibo – formularz zgłoszeniowy otrzymasz od sprzedawcy.

Po dokonaniu rejestracji otrzymasz własną kartę lojalnościową TchiboCard – zostanie ona wysłana na podany przez Ciebie adres. Dzięki mobilnej aplikacji Tchibo, wirtualną kartę lojalnościową będziesz mieć zawsze przy sobie – wystarczy, że zainstalujesz ją na swoim telefonie.

CoffeeCard – zbieraj pieczątki na darmową kawę

Jednym z przywilejów Klubu TchiboCard jest możliwość zbieranie wirtualnych pieczątek, które potem wymienisz na dowolną  kawę gratis. CoffeeCard znajdziesz w aplikacji Tchibo oraz w zakładce „TchiboCard” na stronie tchibo.pl. Zasady programu  są proste! Z każdy napój kawowy kupiony w barze kawowym Tchibo otrzymujesz jedną pieczątkę, która przypisywana jest do Twojej karty. Po uzbieraniu 10 pieczątek kolejną, dowolną kawę otrzymasz za darmo.

Gratisowa kawa za pieczątki to tylko jeden z wielu benefitów, z których mogą korzystać posiadacze karty lojalnościowej TchiboCard. Wszystkie korzyści wynikające z członkostwa w programie lojalnościowym Tchibo znajdziesz na stronie: tchibo.pl