Wielbiciele filmów o Jamesie Bondzie już 5 lat czekają na nową produkcję o przygodach słynnego agenta. Premiera filmu „Nie czas umierać” została przełożona z powodu pandemii koronawirusa. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

W międzyczasie możemy zaś obserwować pojawienie się lawiny bardziej lub mniej udanych produktów, zainspirowanych najnowszym filmem o Bondzie lub przygotowanych na licencji. Do udanych zalicza się pierwszy w historii bondowski motocykl Triumpha.

Scrambler: motocykl do wszystkiego

Słynna brytyjska marka w ubiegłym roku nawiązała współpracę ze studiem Eon Productions, odpowiadającym za produkcję filmów o Jamesie Bondzie. Efektem tej współpracy jest „ikoniczne brytyjskie partnerstwo” – Triumph Scrambler 1200 Bond Edition.

Scramblera, motocykl wszechstronny, wzbogacono w tym wypadku o kilka gustownych dodatków. Jednoślad Triumpha ma lakier w kolorze czarnego szafiru, haftowane logo 007 na skórzanym siedzisku oraz układ wydechowy Arrow z końcówkami wykonanymi z włókna węglowego.

Scrambler 1200 Bond Edition – silnik i cena

Silnik Triumpha Scramblera 1200 Bond Edition ma pojemność 1,2 litra i moc 89 KM. To ta sama jednostka, którą montuje się w standardowych Scramblerach.

O wyjątkowości tego modelu decyduje więc przede wszystkim design. Dodajmy do tego jeszcze ekskluzywność, bo Triumph Scrambler 1200 w wersji przeznaczonej dla Jamesa Bonda trafi do sprzedaży w liczbie zaledwie 250 egzemplarzy. Cena wersji podstawowej zaczyna się od 18 500 dolarów (ok. 75 tys. zł)