Do zalet ekspresu do kawy nie trzeba nikogo przekonywać. Wie o nich każdy, kto zaczyna dzień od filiżanki kawy. Tylko – jakiej kawy? Tu zaczyna się kłopot, bo możliwości jest mnóstwo, tak dużo, że trudno wybrać.

Tu pomocny może okazać się właściwy ekspres do kawy, taki, który nie tylko doradzi, ale też będzie w stanie przygotować wiele różnych napojów kawowych. A co, gdyby mógł również zapamiętać, jaką kawę robisz i robić dokładnie to, na co masz ochotę rano? 

Takie rzeczy potrafi nowy ekspres Saeco Xelsis Suprema, zresztą to tylko część z całego arsenału możliwości tego urządzenia. To najbardziej zaawansowany model w ofercie Saeco. Co go wyróżnia? Między innymi ceramiczny młynek z 12-stopniową regulacją umożliwiającą optymalny wybór tego, jak drobno mają zostać zmielone ziarna.

Materiały prasowe

W tym modelu zastosowano technologię BeanMaestro, która między innymi umożliwia automatyczne dostosowanie sposobu parzenia kawy do gatunku ziaren. Technologia BeanMaestro pozwala wydobyć maksimum smaku z ziaren kawy – wystarczy wybrać rodzaj ziaren kawy oraz stopień ich palenia, resztą zajmie się ekspres dostosowując ustawienia parzenia.

Saeco Xelsis Suprema ma w pamięci 22 rodzaje napojów kawowych, zapamiętuje także 8 profili użytkowników – dzięki temu każdy z domowników, a nawet goście, może zawsze liczyć na kawę, jaką lubi.

To nie koniec, bo na dotykowym ekranie o przekątnej 7,8" można personalizować swoją kawę i indywidualnie decydować o tym, jak ma ona smakować. Więcej kawy? Więcej piany? Więcej mleka? Bardziej gorąca czy chłodniejsza? Najpierw mleko czy kawa? To niektóre z możliwości do wyboru na ekranie dotykowym. 

Materiały prasowe

Ekspres Saeco Xelsis Suprema ma wbudowane WiFi, więc może aktualizować swoje ustawienia i „uczyć się” upodobań domowników, by serwować im coraz lepszą kawę.

Autopromocja
Nowość!

Trzy dostępy do treści rp.pl w ramach jednej prenumeraty

ZAMÓW TERAZ

Ważna jest też higiena – Xelsis Suprema ma filtr Aqua Clean, który poprawia jakość wody używanej do przygotowywania kawy i zapewnia możliwość przygotowania nawet 5000 filiżanek kawy zanim konieczne będzie przeprowadzenie procesu odkamieniania ekspresu. Jest też system HygieSteam, który pozwala czyścić system obiegu mleka parą, co zapewnia higienę konieczną w pracy ekspresu do kawy.