Zachować najwspanialsze wspomnienia: jak wybrać idealne obrączki na ślub?

Piękny i trwały symbol miłości – tym właśnie są dobrze dobrane obrączki ślubne. Ważne jest też to, by były niepowtarzalne. Na co zwracać uwagę przy wyborze obrączek w salonie jubilerskim?

Publikacja: 27.04.2022 12:07

Obrączki mogą być spersonalizowane i unikatowe, dzięki temu jeszcze lepiej będą wyrażały uczucia par

Obrączki mogą być spersonalizowane i unikatowe, dzięki temu jeszcze lepiej będą wyrażały uczucia pary młodej.

Foto: materiały prasowe marki Vistula

W.KRUK, założona w 1840 roku, to najstarsza marka jubilerska w Polsce. Eksperci W.KRUK od wielu dekad dbają o to, by pary młode w Polsce zaczynały wspólną drogę życia w piękny sposób – z obrączkami, które najlepiej wyrażą ich miłość. Dzisiaj technologia otwiera drogę do zupełnie nowych możliwości, a biżuteria ślubna dzięki temu może stać się spersonalizowana i jeszcze bardziej unikatowa, by odpowiadała na indywidualne potrzeby pary młodej.

Jak wybrać obrączki ślubne?

Czasy standardowych, prostych obrączek, do tego koniecznie złotych, mamy na szczęście za sobą. Teraz można wybrać nie tylko kolor, ale też design obrączki, który wcale nie musi być identyczny z tym, który będzie nosić przyszły mąż lub żona.

W ofercie marki W.KRUK każdy z nowożeńców może wybrać dokładnie taką obrączkę, jaka podoba mu się najbardziej. Chodzi nie tylko o jej szerokość czy kształt, ale też o wiele innych cech, które można modyfikować według własnego gustu.

materiały prasowe marki Vistula

Co więcej, obrączki mogą się od siebie całkowicie różnić, mogą też nawiązywać do siebie dzięki podobieństwu różnych elementów – na przykład poprzez rodzaj kruszcu, jego kolor, grawerunek lub dobór kamieni szlachetnych. Te możliwości docenią indywidualiści.

Kolejną kwestią do rozważenia jest rodzaj kruszcu. Od dawna już wiadomo, że złoto nie jest jedynym i najbardziej słusznym rozwiązaniem. Oprócz niego, w ofercie W.KRUK dostępne są również obrączki z platyny i ze srebra.

Warto też pomyśleć o kolorze lub kolorach obrączki. W tym przypadku złoto oferuje najwięcej możliwości. Można bowiem wybrać obrączkę z klasycznego żółtego, a także białego i różowego złota. Możliwe jest też zaprojektowanie obrączek łączących dwa kolory kruszcu.

Wszystkie te elementy można dobrać dowolnie, możliwości są więc praktycznie nieograniczone. Wszystkie obrączki W.KRUK powstają na specjalne zamówienie. Złotnicy marki do każdego pierścionka podchodzą indywidualnie, przez co każdy z nich jest niepowtarzalny.

Materiały prasowe

W.KRUK stworzył dla swoich klientów nową możliwość – personalizację pudełeczka na obrączki. Można na nim umieścić imiona nowożeńców.

Co istotne, marka W.KRUK gwarantuje dożywotnią opiekę nad obrączkami, a także jej bezterminowy serwis. Klienci mogą liczyć na bezpłatne odświeżenie, polerowanie i satynowanie biżuterii, a także rodowanie w przypadku białego złota.

Materiały prasowe

Nasze ręce zmieniają się w miarę upływu czasu, dlatego w razie potrzeby złotnicy W.KRUK mogą również skorygować rozmiary wybranych modeli obrączek. Usługa jest dostępna w salonach firmowych W.KRUK w całej Polsce.

Pakiet ślubnych rabatów W.KRUK

Specjalnie dla nowożeńców marka W.KRUK przygotowała promocje. Zamawiając obrączki ślubne, przyszli małżonkowie otrzymają aż 25 procent rabatu. Promocja obejmuje też biżuterię ślubną – można ją kupić z 20-procentowym rabatem.

Materiały prasowe

To nie wszystko, bo marka W.KRUK przygotowała dla swoich klientów niespodziankę, z której będą mogli skorzystać na pierwszą rocznicę ślubu. Nowożeńcy otrzymają kupon z rabatem 15 procent na złotą biżuterię oraz 15 procent na zegarki.

Szczegóły promocji dostępne są w salonach W.KRUK i na wkruk.pl.

Biżuteria
Największy na świecie producent biżuterii robi rewolucję. Koniec złota z kopalni
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Biżuteria
Wyjątkowy design i szlachetne rzemiosło: najlepsza oprawa dla diamentów
Biżuteria
Polacy w czołówce narodów, które kochają biżuterię. Przegrywamy tylko z Czechami
Biżuteria
Światowy potentat rezygnuje z diamentów laboratoryjnych. Są zbyt tanie
Biżuteria
Rosjanie wydobyli rekordowo duży diament. Należy do firmy objętej sankcjami