Poznaj kosmetyki Dermika z rewolucyjnymi dronami kosmetycznymi

Gładsza, jędrniejsza i bardziej promienna skóra każdego dnia? Teraz nie musisz sobie tego tylko wyobrażać. Sprawdź kosmetyki IMAGINE marki Dermika z innowacyjnymi składnikami anti-age.

Publikacja: 29.09.2023 15:43

W obu liniach,  IMAGINE Diamond Skin oraz IMAGINE Platinum Skin, znalazły się kremy dedykowane pielę

W obu liniach, IMAGINE Diamond Skin oraz IMAGINE Platinum Skin, znalazły się kremy dedykowane pielęgnacji cery w różnym wieku (od 50+ do 70+).

Foto: Materiały prasowe

Materiał promocyjny

Dwie nowe linie – IMAGINE Diamond Skin oraz IMAGINE Platinum Skin zapewniają zaawansowaną, kompleksową pielęgnację przeciwzmarszczkową. W kosmetykach zastosowano innowacyjną technologię tzw. kosmetycznych dronów.

Odmładzające drony kosmetyczne

„Są to polimeryczne kapsułki z peptydami, które – za sprawą odpowiednich receptorów – przyłączają się do komórek nerwowych skóry, a następnie blokują uwalnianie acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnika wywołującego skurcz mięśni. Jest to mechanizm adekwatny do działania toksyny botulinowej. Rezultatem ich działania jest zmniejszenie głębokości i długości zmarszczek, a także wygładzenie struktury i poprawa napięcia skóry” – wyjaśnia Gerta Pająk, Senior Brand Manager marki Dermika.

linii Platinum Skin

linii Platinum Skin

Materiały prasowe

Dodatkowo, kremy z serii diamentowej – z rozświetlającym pyłem diamentowym – zawierają również kompleks ceramidów (krem 50+), fitosterole (krem 60+) i skwalan (krem 70+), natomiast w formułach kremów z serii platynowej – z regenerującą platyną koloidalną – zastosowano także kompleks silnie liftingujących biopolimerów.

Baza najlepszej pielęgnacji anti-age

Warto również podkreślić, że kosmetyki Dermika IMAGINE zostały stworzone na bazie ciekłokrystalicznej, która naśladuje strukturę cementu międzykomórkowego, a tym samym pozwala składnikom aktywnym łatwiej przenikać w głębsze warstwy skóry. W naturalny sposób integruje się z barierą lipidową – wzmacniając jej zdolności ochronne.

Materiały prasowe

zdjęcie linii Diamond Skin

Sferyczny anti-aging 3D

W obu liniach znajdziesz kremy dedykowane pielęgnacji cery w różnym wieku (od 50+ do 70+), a także kosmetyki dbające o okolicę oczu. W każdej serii wyróżnia się natomiast wyjątkowe, sferyczne serum odmładzające, które wypełnia zmarszczki, wygładza i ujędrnia skórę, nawadnia ją i rozświetla.

Materiały prasowe

Faza z pyłem diamentowym i ceramidami (w linii IMAGINE Diamond Skin) lub z z koloidalną platyną i peptydami (w linii IMAGINE Platinum Skin), której kształt przypomina helisę DNA, zatopiona jest w fazie żelowej, zawierającej kwas hialuronowy. W momencie aplikacji łączą się one w preparat o lekkiej, ale bogatej konsystencji, który wtapia się w skórę i od razu poprawia jej wyglądu.

Poznaj wszystkie szczegóły kosmetyków Dermika IMAGINE na www.dermika.pl

Materiał promocyjny

Materiał promocyjny

Dwie nowe linie – IMAGINE Diamond Skin oraz IMAGINE Platinum Skin zapewniają zaawansowaną, kompleksową pielęgnację przeciwzmarszczkową. W kosmetykach zastosowano innowacyjną technologię tzw. kosmetycznych dronów.

Pozostało 93% artykułu
Kosmetyki
Najbogatszy człowiek na świecie znów na zakupach. Przejmuje kolejną włoską markę
Kosmetyki
Trussardi Le Vie di Milano Edizione Millesimata: marzenie o Mediolanie
Kosmetyki
Wraca moda na najbardziej kontrowersyjne perfumy na świecie. „Migrena w sprayu”
Kosmetyki
Słynna marka kosmetyczna na zakręcie. Zarząd przymusowy i zamknięcia sklepów
Kosmetyki
Marina Abramović kotra Gwyneth Paltrow. Nowy projekt kontrowersyjnej artystki