To jeden z powodów, dla których marka Aztorin postanowiła stworzyć zegarki dedykowane fanom czarnego sportu. To łącznie trzy modele, dwa z nich sygnowane są jako Aztorin x Bartosz Zmarzlik, bo najlepszy polski żużlowiec jest ambasadorem tej marki. Trzeci z zegarków Aztorin dedykowanych żużlowi to oficjalny zegarek Ekstraligi Żużlowej, której Aztorin jest partnerem technologicznym. 

Zegarki Aztorin x Zmarzlik: dla fanów żużla

Premiera nowych zegarków Aztorin miała miejsce w przededniu kolejnych zawodów w ramach cyklu zawodów indywidualnych mistrzostw świata na żużlu, które odbyły się w Warszawie. Bartosz Zmarzlik był jedną z najważniejszych gwiazd tego wydarzenia.

Materiały prasowe

Co wyróżnia nowe zegarki Aztorin? To chronografy, modele jednoznacznie sportowe, nawiązujące do sportu, w którym czas odgrywa tak ważną rolę. Związki z wyścigami na żużlu podkreślają też detale zegarka – motyw łańcucha obecny na tarczy, pierścień w formie zębatki czy przyciski chronografu przypominające tłoki. Koperty zegarków, mające średnicę 45 milimetrów, wykonano ze stali szlachetnej, a tarczę osłania szafirowe szkło antyrefleksyjne. Poziom wodoszczelności koperty określono na poziomie 100 metrów. 

Zegarki napędza kwarcowy mechanizm Miyota OS20 zapewniający użytkownikom kilka przydatnych funkcji – chronograf, małą sekundę i datownik.

Materiały prasowe

W modelach dedykowanych Bartoszowi Zmarzlikowi pojawiają się dodatkowe elementy nawiązujące do słynnego polskiego żużlowca: to jego numer startowy na tarczy, koronce i deklu. Tam też znajduje się wygrawerowany podpis Bartosza Zmarzlika. Z kolei zegarek dedykowany Ekstraklasie Żużlowej ma na deklu ligowe logo.