Szukaj

Jedyna taka aplikacja w kraju i na świecie, zrobiona przez Polaka

Fire Never Dies – aplikacja za pomocą której uhonorujesz w wygodny sposób zmarła osobę

Wszystkich Świętych coraz bliżej, nie masz czasu na sprzątanie grobu, nie będziesz mógł dojechać na cmentarz 1 listopada, a może wybierasz się na rodzinne groby i chcesz wyświadczyć drobną usługę za określną prowizję. Zarejestruj się w aplikacji Fire Never Dies i sprawdź możliwości.   To także dobre miejsce dla firm zajmujących się sprzedażą zniczy i kwiatów, które chcą zwiększyć swoje obroty.

Pierwszy listopada to Uroczystość Wszystkich Świętych –  dzień,  w którym Polacy tłumnie odwiedzają groby bliskich. Jak będzie w tym roku – trudno powiedzieć. W Polsce i w Europie rośnie liczba zakażonych Covid-19, rządy wprowadzają nowe zaostrzenia. Czy będzie  zakaz uroczystości związanych ze Świętem Zmarłych? Co jeśli w tym czasie odbywamy kwarantannę i nie możemy wychodzić z domu?

Rozwiązaniem może okazać się aplikacja Fire Never Dies, która z jednej strony oferuje pomoc w sytuacjach, kiedy osobiście  nie możemy zjawić się na grobie bliskich, by posprzątać, postawić kwiaty czy zapalić znicze. Z drugiej strony daje możliwość dodatkowego zarobku i wykonywanie takich usług przez zarejestrowane w aplikacji osoby. Dodatkowo za pomocą aplikacji można sprzedawać kwiaty, wieńce, świece i znicze. Jest to dobre miejsce dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą, zwiększyć obroty firmy, lub pozyskać dodatkowe źródło dochodu.

Zapal znicz

Zbliża się rocznica śmierci bliskiej osoby, jesteś  zabiegany a cmentarz daleko? Z aplikacją Fire Never Dies, zlecisz zapalenie znicza, postawienie kwiatów, czy posprzątanie nagrobka. Uczynisz to także mieszkając w innym kraju.

Możesz  zapalić świeczkę na grobie np. Zbigniewa Wodeckiego, Kazimierza Dejny czy Anny Jantar, osób które już odeszły z tego świata ,a pozostają w naszej pamięci.

Sklep internetowy Fire never dies jest dostępny jako aplikacja na telefony komórkowe oraz pod adresem internetowym www.fireneverdies.pl

Zasady zlecenia

Zlecenie można złożyć po zarejestrowaniu się w aplikacji Fire Never Dies. Warunkiem jest prawidłowe, dokładne podanie opisu miejsca położenia grobu oraz zakresu usług. W aplikacji można zakupić kwiaty, wieńce, świece czy znicze.

Za zamówienie można zapłacić wyłącznie za pośrednictwem platformy płatniczej Stripe. Nie jest możliwe złożenie zamówienia z płatnością za pobraniem.

Sprzedawca lub freelancer ma  maksymalnie 14 dni na wykonanie zamówionej usługi. Zamówienie w krótszym może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

W terminie dwóch dni roboczych od daty wykonania usługi zostaną wysłane  fotografie dokumentujące realizację zamówienia. Są to 3 wyraźne zdjęcia wykonanego zlecenia:

– zdjęcia wykonanej usługi,

– tablicy nagrobkowej

– perspektywy nagrobka.

Zdjęcia są wysłane automatycznie do systemu  i na ich podstawie administrator ocenia jakość wykonania usługi.  Administrator może poprosić o dosłanie nowych zdjęć lub poprawienie zlecenia. W razie niewykonania lub nienależytego wykonania usługi, pieniądze są zwracane  na konto zleceniodawcy, a zleceniobiorca nie otrzymuje wynagrodzenia.

Zwiększ obroty

Aplikacja to dobre miejsce na rozszerzenie działalności sklepu lub usług pogrzebowych. Osoby zajmujące się sprzedażą zniczy, kwiatów, świadczące usługi pogrzebowe mogą w ten sposób zwiększyć swoje obroty. Firmy, które zarejestrują się teraz w aplikacji do końca roku nie ponoszą  kosztów abonamentu. 

Zakres oferowanego asortymentu zależy od sprzedającego, przy czym właściciel aplikacji zastrzega sobie prawo akceptacji sprzedawanych towarów i żądanie usunięcia gdy towar jest niezgodny z regulaminem.

Zarabiaj dzięki aplikacji

Jesteś studentem, kurierem, kierowcą, dostawcą jedzenia lub masz trochę wolnego czasu i możesz przyjąć drobne zlecenie, zarejestruj się w aplikacji. Z jednej strony to ty możesz zlecić usługę, a z drugiej sam stać się zleceniobiorcą, zapalając znicz lub kładąc kwiaty na grobie, przy okazji odwiedzin grobów  bliskich. Jako freelancer masz pełną dowolność w przyjmowaniu zleceń, dzięki czemu możesz elastycznie połączyć wykonywanie usług z pracą czy studiami. Ważne byś po wykonaniu usługi wysłał  3 wyraźne zdjęcia zlecenia (zdjęcia wykonanej usługi, tablicy nagrobkowej oraz perspektywy nagrobka). Korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe, a wynagrodzenie jest określone przez system prowizyjny Fire Never Dies. Jako zleceniobiorca wybierasz źródło pochodzenia  produktów. Możesz dowolnie rozszerzać zakres swojej działalności na większą ilość cmentarzy.

Materiał Promocyjny

Zamknij
Zamknij