Szukaj

Oddech od świata

A gdyby tak wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady? A może gdzie indziej? Choćby w kaniony w amerykańskim stanie Utah. Mogą być wymarzonym miejscem na gustowny wypoczynek z dala od cywilizacji. Pod warunkiem że zameldujemy się w Camp Sarika Retreat.

Wtulony w ostre kaniony Utah, epatujący bliskością z naturą, leżący na styku pięciu parków narodowych, a jednocześnie oferujący elegancki odpoczynek – takie miejsce na wypoczynek to marzenie wielu podróżników, wagabundów, samotników i poszukiwaczy przygód.

Foto: Aman Resorts
Foto: Aman Resorts

Niepowtarzalny Camp Sarika Retreat jest rozwinięciem oferty kompleksu wypoczynkowego Amangiri Resort w amerykańskim stanie Utah.

10 pokrytych płótnem żaglowym pawilonów wtapia się w naturalny krajobraz. W każdym z pawilonów gość ma do dyspozycji 1 lub 2 sypialnie, przestrzeń dzienną i jadalnię, taras a także prywatny basen.

Foto: Aman Resorts

Do dyspozycji jest również wspólna i dostępna tylko dla gości przestrzeń wypoczynkowa z  basenem, strefa odnowy biologicznej, a także restauracja serwująca zbilansowane i naturalne posiłki.

Jednak największą zaletą całego ośrodka jest jego lokalizacja. Camp Sarika Retreat znajduje się w sercu Rezerwatu Indian Navajo, otacza go aż pięć parków narodowych. To idealne miejsce na ucieczkę od problemów i cywilizacji.

Zamknij
Zamknij