Aktualizacja: 18.01.2025 12:10 Publikacja: 08.12.2022 14:16
Filmy z udziałem Willa Smitha przyniosły jak dotąd producentom ponad 9 miliardów dolarów, co czyni go jednym z najbardziej „dochodowych” aktorów w Hollywood.
Foto: TechCrunch, CC BY 2.0 Wikimedia Commons
Policzek, który Will Smith wymierzył komikowi Chrisowi Rockowi prowadzącemu tegoroczną galę rozdania Oscarów, wydawał się oznaczać koniec kariery amerykańskiego aktora, znanego choćby z głównej roli w świetnym filmie „King Richard: zwycięska rodzina”. Smith wywołał skandal bez precedensu na oczach milionów widzów na całym świecie. Nudna tegoroczna ceremonia rozdania Oscarów w jednej chwili stała się wydarzeniem, o którym mówili wszyscy.
Mówił też Will Smith, który oficjalnie przeprosił za swoje zachowanie – po czym zniknął. Przestał się udzielać w mediach i najwyraźniej postanowił dać światu zapomnieć o sobie i o swoim postępku. Teraz jednak Will Smith wraca do Hollywood. Jak przyjmą go widzowie i koledzy oraz koleżanki po fachu? Czy 8 miesięcy pokuty wystarczy?
Pięć lat temu odszedł Piotr Woźniak-Starak, dziesięć lat temu premierę mieli „Bogowie”, najgłośniejszy film wyprodukowany przez Watchout Studio, firmę stworzoną przez niego, a w ten weekend do kin wchodzi „Kulej. Dwie strony medalu”, ostatnia produkcja, w którą był zaangażowany. Jak współpracę z Piotrem zapamiętali ludzie, którzy mieli okazję spotkać go na swojej drodze zawodowej?
„The Crown” powraca. Szósty sezon niezwykle popularnego serialu o członkach brytyjskiej rodziny królewskiej miał premierę 16 listopada w Netfliksie. Co o 6. sezonie sądzą Brytyjczycy, dla których historia księżnej Diany to nie fikcja lecz kawałek historii ich kraju?
Przybywa seriali i filmów dokumentalnych o sądowych bataliach gwiazd. Ostatnie lata to wysyp procesów, w które zaangażowane są znane nazwiska ze świata Hollywood i spoza niego. Wydarzenia z sal sądowych stają się tematem filmów i seriali dokumentalnych.
Oppenheimer, nowy hit Chrisa Nolana, trwa trzy godziny. To wcale nie jest wyjątek. Coraz trudniej obejrzeć w kinie film, który trwałby „klasyczne” 90 minut. Skąd ta zmiana?
Łatwy w obsłudze, bezpieczny, uniwersalny. Taki powinien być dobry program księgowy i tym właśnie charakteryzuje się Mała Księgowość. Od wystawiania faktur, przez rozliczanie podatków i składek, po zarządzanie magazynem – wszystkie te zadania znacznie ułatwia nasz program.
Quentin Tarantino nie życzy sobie Brytyjczyków w swoim nowym filmie – i narzeka na nadmiar brytyjskich aktorów i aktorek w Hollywood. Jego zdaniem Brytyjczycy i Brytyjki są za mało autentyczni.
Dobry program księgowy to podstawa funkcjonowania biura rachunkowego. Jego podstawowym zadaniem jej ułatwienie i przyspieszenie pracy księgowych. Dzięki temu, że program wykonuje podstawowe, powtarzalne zadania, profesjonaliści mogą się skupić na bardziej skomplikowanych zadaniach, lub zaoferować swoje usługi większej liczbie klientów.
Krzysztof Stanowski robi sobie z nas jaja. Ale gdzie się kończy ten happening? Czy dociągnie go do samych wyborów prezydenckich i naprawdę wystartuje? Za to żadnych jaj nie robi sobie Grzegorz Braun, on politykę traktuje śmiertelnie poważnie.
Rosyjskie służby zaczęły szukać Polaków, by destabilizowali sytuację w kraju. Chcę wszystkich przestrzec, by nie działać przeciwko własnemu państwu - mówił w RMF FM wicepremier, minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski.
Polka w trzeciej rundzie pokonała Emmę Raducanu po meczu, który mógł zabić w rywalce chęć do uprawiania sportu
„Putin”, „Babygirl” i „Kompletnie nieznany” – analizujemy trzy gorące premiery filmowe i zastanawiamy się, czy warto wybrać się do kina.
Mocny dramat społeczny „Dziewczyna z igłą” i ciekawy film o narodzinach artysty - „Kompletnie nieznany”
Zmiany w zakresie edukacji zdrowotnej i lekcji religii pokazują, że politycy nadal wywracają edukacyjny stolik i wciąż mają ogromny wpływ na to, czego dzieci będą się w szkole uczyły. Czy jest więc sens robienie dużej reformy edukacji?
V Republika daje Francji narzędzia efektywnej polityki, ale to, czy będą dobrze użyte, zależy od jakości klasy politycznej i zdolności do przezwyciężania rzeczywistych słabości Francji.
„Czy poparcie Elona Muska dla jednej z partii w Polsce wpłynęłoby na Pani/Pana głos w wyborach?” - takie pytanie zadaliśmy w sondażu SW Research dla rp.pl.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas