Kolekcje ambasadorskie to dla każdej marki wydarzenie specjalne. Ich premiera to okazja nie tylko do tego, by zaprezentować coś więcej niż tylko informacje o nowych produktach. Nie inaczej jest w przypadku współpracy marki W.Kruk z Magdą Mołek, znaną dziennikarką. Ten wspólny projekt powstał wokół opowieści, którą dzieli się Magda. To opowieść dotycząca filozofii dobrego życia. „Niezależnie dokąd zmierzasz w życiu, ważne, by być w zgodzie z sobą” – mówi. Wyrazem takiego myślenia jest kolekcja biżuterii MEA.

Inspirowana motywem drogi i podróży biżuteria z kolekcji MEA wykonana jest ze srebra i pokryta 14-karatowym złotem. Na każdym elemencie tworzącym kolekcję MEA jubilerzy z pracowni W. Kruk umieścili symbole drogi.

Materiały prasowe

Podstawą kolekcji są wzory w rozmiarach XXL, więc miłośniczki dużych kolczyków czy bransolet będą usatysfakcjonowane. Ważnym elementem kolekcji MEA są też łańcuchy, one również zostały ozdobione ryflowanym w srebrze motywem drogi. Całość uzupełniają wisiorki, naszyjniki i bransoletki, a także pierścionki – od obrączek po sygnet.   

MEA to pierwsza kolekcja ambasadorska W. Kruk, którą oprócz biżuterii tworzą też dodatki i akcesoria. Projektanci W. Kruk zaprojektowali 6 wzorów jedwabnych chust, a także skórzane torby, etui i portfele inspirowane stylem Magdy Mołek.

Kolekcje ambasadorskie to już swego rodzaju tradycja marki W. Kruk, która od 2013 roku zaprasza do współpracy kobiety, które swoim talentem i osobowością inspirują innych. Dotychczas powstały kolekcje ambasadorskie między innymi Martyny Wojciechowskiej, Ewy Chodakowskiej czy  Magdaleny Cieleckiej.