Szukaj

Avon świętuje jubileusz flakonem perfum za 5000 złotych

Zdobiący flakon perfum paw z 18-karatowego złota, wysadzany kryształami Swarovskiego, będzie uzupełnieniem najbardziej ekskluzywnego zapachu w ofercie firmy. Cena – blisko 5000 złotych – może szokować

Marka Avon znana jest z kosmetyków w atrakcyjnych cenach, a wiele jej produktów można kupić za mniej niż 100 zł. Przypadające na ten rok 134. urodziny firma postanowiła uczcić premierą z innej półki. Charmed, perfumy, które trafią do sprzedaży pod koniec października, mają kosztować 1200 dolarów – czyli ok. 4700 zł.

Czytaj też: Czym jest agar? Jeden składnik sprawia, że te perfumy kosztują zawrotne sumy

Perfumy Avon za blisko 5 tysięcy złotych. Dlaczego kosztują aż tyle?

Nie tylko zapach ma być w przypadku Charmed arcydziełem. Już sam rzut oka na flakon, zdobiony pawiem z 18-karatowego złota i z ogonem wysadzanym kryształami Swarovskiego, pozwala zrozumieć przepaść cenową, dzielącą dotychczasowe katalogi Avon z rocznicową kompozycją. Kolekcjonerską wartość podnosi również skrywająca flakon drewniana skrzynia.

Zapach o nazwie Charmed ma składać się z trzech składników orpur (naturalnych aromatów o najwyższej jakości dostępnej w branży perfumeryjnej) – róży, esencji jaśminu i paczuli z nutą tytoniu.

Perfumy trafią do sprzedaży w limitowanym nakładzie 1886 egzemplarzy – to odniesienie do daty powstania firmy. Premiera zapachu Charmed firmy Avon nastąpi za miesiąc, tymczasem firma zbiera zapisy na liście oczekujących.

Zamknij
Zamknij