Słychać świąteczne piosenki, ulice błyszczą przystrojone światłami. A my mamy jeszcze większą niż we wcześniejszych latach ochotę na wyjątkowy Bożonarodzeniowy nastrój. Bardziej też przykładamy się do wybierania prezentów świątecznych.

Na przestrzeni lat zauważamy zmianę zwyczajów prezentowych Polaków. Częściej zamiast rzeczy materialnych wolimy podarować przeżycia i emocje. Wynika to między innymi z rozpowszechnionego trendu minimalizmu, less-waste i eco. Posiadamy już wiele przedmiotów, więc trafiają do nas nowości na rynku, które powstają w zgodzie z naturą, oferują nam coś niebanalnego.

"Polski Spichlerz"

Fot: materiały prasowe

sukces.rp.pl

Polski Spichlerz to nie tylko ekologiczne opakowania, produkty stworzone od początku przez ludzkie ręce, ale także wyborne zestawy prezentowe – których smaki przenoszą obdarowaną osobę w świat dzieciństwa, prosto do czasu spędzonego w babcinej kuchni. Podarki sygnowane marką Polski Spichlerz powstają dzięki świadomości, że każdy upominek powinien być niepospolity, trochę niezwykły i odrobinę magiczny. Powinien zachwycać, a przede wszystkim cieszyć obdarowanego.

"Polski Spichlerz"

Fot: materiały prasowe

sukces.rp.pl

„Polski Spichlerz to marka stworzona z myślą o powrocie do tradycyjnych receptur, smaków i specjałów. Zainspirowani książką Kucharka Szlachecka Marii Marciszewskiej postanowiliśmy oddać hołd fantastycznym przepisom i radom dla gospodyń domowych z 1893 roku.” – tak markę opisują jej założyciele Aneta i Sławomir Sowa.

Cała filozofia marki Polski Spichlerz opiera się na książce „Kucharka Szlachecka”, to z niej czerpana jest inspiracja do tworzenia wszelkich produktów delikatesowych. Maria Marciszewska, autorka książki stworzyła ogromną bazę przepisów na wspaniałe, jednak zapomniane specjały. Niektórym z nich Polski Spichlerz podarował nowe życie

W sklepie internetowym www.polskispichlerz.pl można znaleźć między innymi konfitury, tradycyjne słodycze, kawy, herbaty, soki, miody z podlaskich pasiek, oraz przetwory mięsne, grzyby, a także alkohole. Produkty towarzyszące nam na co dzień jednak o smaku, który przenosi nas w przeszłość – w której nie było konserwantów czy sztucznych barwników.

Magia odwzorowania smaku potraw z ponad 100-letnią tradycją to lokalne zbiory warzyw i owoców, wieloletnie doświadczenie oraz miłość do tradycji przeplatająca się z delikatną nutką fantazji. Przekłada się to na bogatą ofertę, która trafia w gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy. 

Materiał powstał we współpracy z marką Polski Spichlerz