Fire Never Dies – aplikacja za pomocą której uhonorujesz w wygodny sposób zmarła osobę

Wszystkich Świętych coraz bliżej, nie masz czasu na sprzątanie grobu, nie będziesz mógł dojechać na cmentarz 1 listopada, a może wybierasz się na rodzinne groby i chcesz wyświadczyć drobną usługę za określną prowizję. Zarejestruj się w aplikacji Fire Never Dies i sprawdź możliwości.   To także dobre miejsce dla firm zajmujących się sprzedażą zniczy i kwiatów, które chcą zwiększyć swoje obroty.

Pierwszy listopada to Uroczystość Wszystkich Świętych –  dzień,  w którym Polacy tłumnie odwiedzają groby bliskich. Jak będzie w tym roku – trudno powiedzieć. W Polsce i w Europie rośnie liczba zakażonych Covid-19, rządy wprowadzają nowe zaostrzenia. Czy będzie  zakaz uroczystości związanych ze Świętem Zmarłych? Co jeśli w tym czasie odbywamy kwarantannę i nie możemy wychodzić z domu?

Rozwiązaniem może okazać się aplikacja Fire Never Dies, która z jednej strony oferuje pomoc w sytuacjach, kiedy osobiście  nie możemy zjawić się na grobie bliskich, by posprzątać, postawić kwiaty czy zapalić znicze. Z drugiej strony daje możliwość dodatkowego zarobku i wykonywanie takich usług przez zarejestrowane w aplikacji osoby. Dodatkowo za pomocą aplikacji można sprzedawać kwiaty, wieńce, świece i znicze. Jest to dobre miejsce dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą, zwiększyć obroty firmy, lub pozyskać dodatkowe źródło dochodu.

""

sukces.rp.pl

Zapal znicz

Zbliża się rocznica śmierci bliskiej osoby, jesteś  zabiegany a cmentarz daleko? Z aplikacją Fire Never Dies, zlecisz zapalenie znicza, postawienie kwiatów, czy posprzątanie nagrobka. Uczynisz to także mieszkając w innym kraju.

Możesz  zapalić świeczkę na grobie np. Zbigniewa Wodeckiego, Kazimierza Dejny czy Anny Jantar, osób które już odeszły z tego świata ,a pozostają w naszej pamięci.

Sklep internetowy Fire never dies jest dostępny jako aplikacja na telefony komórkowe oraz pod adresem internetowym www.fireneverdies.pl

Zasady zlecenia

Zlecenie można złożyć po zarejestrowaniu się w aplikacji Fire Never Dies. Warunkiem jest prawidłowe, dokładne podanie opisu miejsca położenia grobu oraz zakresu usług. W aplikacji można zakupić kwiaty, wieńce, świece czy znicze.

""

sukces.rp.pl

Za zamówienie można zapłacić wyłącznie za pośrednictwem platformy płatniczej Stripe. Nie jest możliwe złożenie zamówienia z płatnością za pobraniem.

Sprzedawca lub freelancer ma  maksymalnie 14 dni na wykonanie zamówionej usługi. Zamówienie w krótszym może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

W terminie dwóch dni roboczych od daty wykonania usługi zostaną wysłane  fotografie dokumentujące realizację zamówienia. Są to 3 wyraźne zdjęcia wykonanego zlecenia:

– zdjęcia wykonanej usługi,

– tablicy nagrobkowej

– perspektywy nagrobka.

Zdjęcia są wysłane automatycznie do systemu  i na ich podstawie administrator ocenia jakość wykonania usługi.  Administrator może poprosić o dosłanie nowych zdjęć lub poprawienie zlecenia. W razie niewykonania lub nienależytego wykonania usługi, pieniądze są zwracane  na konto zleceniodawcy, a zleceniobiorca nie otrzymuje wynagrodzenia.

""

sukces.rp.pl

Zwiększ obroty

Aplikacja to dobre miejsce na rozszerzenie działalności sklepu lub usług pogrzebowych. Osoby zajmujące się sprzedażą zniczy, kwiatów, świadczące usługi pogrzebowe mogą w ten sposób zwiększyć swoje obroty. Firmy, które zarejestrują się teraz w aplikacji do końca roku nie ponoszą  kosztów abonamentu. 

Zakres oferowanego asortymentu zależy od sprzedającego, przy czym właściciel aplikacji zastrzega sobie prawo akceptacji sprzedawanych towarów i żądanie usunięcia gdy towar jest niezgodny z regulaminem.

""

sukces.rp.pl

Zarabiaj dzięki aplikacji

Jesteś studentem, kurierem, kierowcą, dostawcą jedzenia lub masz trochę wolnego czasu i możesz przyjąć drobne zlecenie, zarejestruj się w aplikacji. Z jednej strony to ty możesz zlecić usługę, a z drugiej sam stać się zleceniobiorcą, zapalając znicz lub kładąc kwiaty na grobie, przy okazji odwiedzin grobów  bliskich. Jako freelancer masz pełną dowolność w przyjmowaniu zleceń, dzięki czemu możesz elastycznie połączyć wykonywanie usług z pracą czy studiami. Ważne byś po wykonaniu usługi wysłał  3 wyraźne zdjęcia zlecenia (zdjęcia wykonanej usługi, tablicy nagrobkowej oraz perspektywy nagrobka). Korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe, a wynagrodzenie jest określone przez system prowizyjny Fire Never Dies. Jako zleceniobiorca wybierasz źródło pochodzenia  produktów. Możesz dowolnie rozszerzać zakres swojej działalności na większą ilość cmentarzy.

""

sukces.rp.pl

Materiał Promocyjny