Kosmetyki Natürikké: pokaż swoje piękno

Naturalne składniki i najnowsze innowacje kosmetologii – tu nie ma sprzeczności. Z tego połączenia narodziła się nowa marka kosmetyków Natürikké.

Publikacja: 28.05.2021 11:23

Kosmetyki Natürikké: pokaż swoje piękno

Foto: Fot: materiały prasowe

Kosmetyki to coś więcej niż produkt. Mają bezpośredni kontakt ze skórą, tego rodzaju intymność wymaga zaufania i wiedzy na temat tego, z jakich składników są wykonane. Kobiety chcą mieć pewność, że produkty, które stosują, są przebadane, przyjazne i bezpieczne dla skóry. Ważny jest też design i funkcjonalność produktu. No i najważniejsza rzecz – skuteczność preparatu. Tu nie ma miejsca na kompromisy.

Właśnie taka filozofia była podstawą stworzenia marki Natürikké. Efektem są zaawansowane kosmetyki oparte na najwyższej jakości składnikach i innowacyjnych recepturach. Przygotowano je w oparciu między innymi o naturalny kolagen, olej z awokado czy naturalny kwas hialuronowy. Dzięki kosmetykom Natürikké codzienne rutyny pielęgnacyjne staną się najprzyjemniejszymi chwilami dnia.

Efekt synergii: natura i nauka dla pięknej młodej skóry

Współczesne kobiety pragną, by produkty, po które sięgają każdego dnia, były przyjazne i bezpieczne dla skóry, przyjemne w aplikacji i skuteczne. Kochają naturę i doceniają roślinne ekstrakty w składzie. Są estetkami: zwracają uwagę na design i funkcjonalność opakowania oraz subtelność nut zapachowych. Nie akceptują natomiast – szczególnie, jeśli mają więcej niż 40 lat – kompromisów w kwestii skuteczności. Połączenie tego, co w naturze najlepsze z najnowszymi odkryciami z dziedziny dermatologii i biotechnologii, pozwala zaoferować produkty unikatowe i przełomowe w pielęgnacji skóry.

"Naturikke"

Naturalny kwas hialuronowy, naturalny kolagen czy „aktywator zmysłów” na bazie mąki kokosowej – kosmetyki Natürikké to siła składników czerpanych z natury. Fot: materiały prasowe

sukces.rp.pl

Marka Natürikké to nowość na rynku. To zaawansowane kosmetyki, których twórcy stawiają na najwyższą jakość składników i innowacyjne rozwiązania. Daje to efekt synergii. Natychmiastowe poczucie dobrze nawilżonej, gładkiej, przyjemnej w dotyku, zrelaksowanej skóry. I premię zdecydowanie odmłodzonego wyglądu już po kilku tygodniach stosowania. 

Najważniejsze jest bezpieczeństwo stosowania

Jednym z sekretów skuteczności kosmetyków Natürikké jest zastosowanie naturalnych składników. Jednak nie wszystkie preparaty są w 100 procentach naturalne. Dlaczego? Twórcy marki Natürikké odpowiadają, że ich podstawowym założeniem jest bezpieczeństwo stosowania preparatów kosmetycznych. Jeśli nie ma stuprocentowej pewności, że dany składnik naturalny jest gruntownie przebadany przez wiele instytucji badawczych to po prostu należy z niego zrezygnować.

Dodają też, że jeśli składniki nie spełniają norm stosowanych w firmie, często bardziej rygorystycznych niż europejskie czy światowe wytyczne, lepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po surowce, które z punku widzenia bezpieczeństwa, historii użytkowania i wyników badań naukowych są bezpieczne. Dlatego produkty Natürikké zawierają 97-98% składników pochodzenia naturalnego. Wśród nich są składniki naprawdę wyjątkowe – na przykład światowa nowość, naturalny bioskładnik na bazie mąki kokosowej, nazwany „aktywatorem zmysłów”. Wpływa on na zwiększenie ekspresji naskórkowych receptorów czuciowych, regenerując i pobudzając je do działania. Wzmacnia w skórze funkcje barierowe i stymuluje jej odnowę, zapewnia wyjątkowe doznania zmysłowe.

Kosmetyki
Trussardi Le Vie di Milano Edizione Millesimata: marzenie o Mediolanie
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Kosmetyki
Wraca moda na najbardziej kontrowersyjne perfumy na świecie. „Migrena w sprayu”
Kosmetyki
Słynna marka kosmetyczna na zakręcie. Zarząd przymusowy i zamknięcia sklepów
Kosmetyki
Marina Abramović kotra Gwyneth Paltrow. Nowy projekt kontrowersyjnej artystki
Kosmetyki
Kłopoty słynnej marki luksusowej. Czy krem do twarzy może być „kwantowy”?