Czy sport może stać się stylem życia i pasją, która szczelnie wypełnia każdą wolną chwilę? To możliwe tylko w przypadku niektórych dyscyplin. Z pewnością należy do nich kitesurfing, sport, który ma nie tylko miłośników, ale i wyznawców – ludzi, którzy w tej aktywności odnaleźli siebie, a w pogoni za dobrymi warunkami do kitesurfingu są gotowi podróżować po całym świecie.

Są wreszcie tacy kitesurferzy, dla których każde warunki są dobre, by uprawiać swą ulubioną dyscyplinę sportu. O takich pasjonatach opowiada nowa polska superprodukcja sportowa „Allseasons” wyprodukowana przez firmę Woodpecker Motion Pictures.

Dariusz Kabsch

‚Allseasons” jest filmowym debiutem firmy Woodpecker Motion Pictures specjalizującej się w realizacji sportowych planów filmowych. To film zrodzony z pasji. Zapierające dech w piersiach ujęcia zachwycą nie tylko fanów kitesurfingu. Zadowoleni będą także ci, którzy kochają podróże, muzykę, a także – filmy dokumentalne.

Allseasons Kite Movie (2021) | Official Trailer from Woodpecker Motion Pictues on Vimeo.

Najlepsi zawodnicy na świecie, najnowsze technologie realizacji, skomplikowane ewolucje oraz pełna wolność na wodzie – tak najkrócej można podsumować ten film, pierwszą polską superprodukcję dokumentalną poświęconą kitesurfingowi. Ujęcia kręcono na całym świecie – od Ustki i Puck przez Sardynię, Norwegię, Egipt, Hiszpanię i Szwajcarię. 

Dariusz Kabsch

„Allseasons to hołd złożony tym, którzy uprawiają kitesurfing w zgodzie z naturą oraz celebracja tego sportu nie tylko jako rekreacji, ale także wehikułu na pokładzie, którego można dotrzeć́ w głąb ludzkiej duszy” – przekonują twórcy filmu.

„Allseasons” będzie można oglądać na pokazach w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Pokazy zaplanowane są między innymi w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Słupsku, Szczecinie, Warszawie, Tychach i Zabrzu.