Komfort i wygoda, ale też jakość – tak odpowiedziałaby zdecydowana większość mężczyzn, gdyby zapytać ich o to, co cenią w modzie. Lubimy dobrze wyglądać, zwracamy na to coraz większą uwagę, ale ważne jest też dla nas to, jak się czujemy w tym, co nosimy.

Lubimy podążać za trendami, ale chcemy, by nasze ubrania, a także buty, dobrze na nas wyglądały przez kilka sezonów. Dla dobrego efektu nigdy nie zaryzykujemy własnego komfortu, to w niektórych sytuacjach różni nas od kobiet. Chcemy, żeby wszystko „grało” – od A do Z i od stóp do głów (dosłownie). Dopiero wtedy czujemy się komfortowo.

Materiały prasowe

Jaka zatem powinna być nowoczesna męska moda, by odpowiedzieć na męskie potrzeby? Odpowiedź przynosi wspólna kolekcja Kazar x Balamonte, nowa współpraca znanej polskiej marki odzieżowej i firmy stworzonej przez Grzegorza Krychowiaka, jednego z najbardziej cenionych polskich piłkarzy. Efekt tego wspólnego projektu to kolekcja butów dla mężczyzn. To klasyka umiejętnie połączona ze streetwearem i odrobiną awangardy, by pokazać w ten sposób całe spektrum męskiego spojrzenia na kwestie mody. 

Materiały prasowe

Dominują propozycje spod znaku casualu, dlatego w kolekcji Kazar x Balamonte nie mogło zabraknąć miejskich sneakersów, w których mężczyźni na co dzień czują się najbardziej komfortowo. Do wyboru jest sporo modeli, w wielu nowych wariantach kolorystycznych. W kolekcji znalazły się też sznurowane trzewiki, a także sztyblety czy masywne „bikery”, bo świat męskiego stylu nie kończy się na sneakersach i coraz częściej zakładamy buty bardziej eleganckie.

Materiały prasowe

Kolorystyka całej kolekcji jest zdecydowanym nawiązaniem do pory roku – dominują barwy jesieni, a więc beże, brązy, a także barwy ziemi czy głęboka zieleń. Są też modowe klasyki, a więc czerń, która w męskich stylizacjach zawsze wygląda dobrze i sprawdzi się niemal w każdej sytuacji. Siła nowej kolekcji Kazar x Balamonte kryje się też w jakości wykonania i dbałości o detale: buty zrobione są ze skóry licowej, a także ze szlachetnego zamszu. To materiały, które doskonale sprawdzą się podczas chłodnych, jesiennych dni.

Materiał powstał we współpracy z marką KAZAR